ODHALENO: 5 signálů, že s vámi chlap chce mít vážný vztah! Jak poznáte, že už nejde jen o nezávazný sex?

Jak poznáte, že nezávazné blbnutí možná přerůstá ve velkou lásku?

Možná mu dělá potíže vyslovit, že jste pár ve vážném vztahu. Ale podle některých signálů naprosto bezpečně poznáte, že v jeho životě hrajete důležitější roli, než je sám sobě ochoten přiznat. Tohle je 5 zaručených věcí, podle nichž poznáte, že už to kluk s vámi myslí vážně.

Pustil vás do svého doupěte – Moc se nerozhlížejte, nic nekritizujte a ne abyste hned začala zalévat kytky! Fakt, že vás muž pustil na své soukromé území, je jednoznačné znamení, že jste víc než jen přechodná známost. Využijte situace a vyptávejte se na jeho život přes věci, které kolem sebe vidíte.

Představil vás přátelům – Motivace je jednoznačná. Chce se pochlubit a dává světu najevo, že k němu patříte. Představit partnerku přátelům je pro mnoho mužů důležitější krok, než přivést ji na bábovku a čaj k rodičům!

Začal říkat MY – To není samozřejmost! Jestliže říká cokoliv jako „Kam pojedeme příští víkend?“ a podobné věty, je jasné, že jste zadaná a máte přítele! Tenhle jev má daleko větší vážnost, než když muž řekne: „Miluji tě.“ Podle výzkumu Massachusetts Institute of Technology muži sice řeknou v 70 % ikonické „Miluji tě“ dřív než ženy, ale obvykle proto, že mají pocit, že se to od nich očekává. O vyznání lásky v průměru přemýšlejí o 42 dní dřív než ženy!

Vzdal by se něčeho, na co se těší – Cítíte, že kdybyste opravdu chtěla, nepůjde na svůj obligátní čtvrteční fotbálek s kamarády? Pak máte vyhráno, miluje vás a jste pár. Není snad ale potřeba zdůrazňovat, že přesně to byste chtít neměla a mnohem větší šance na trvalý vztah máte v případě, že ponecháte partnerovi volnost. A sobě také!

Stará se o vás – Neutekl, ani když jste dostala příšernou chřipku a z oslnivé krásky zbyla jen troska. Je připraven se o vás starat a být s vámi nejen ve šťastných, ale i těch horších chvílích.

Sdílejte článek

Přečtěte si také