ODHALENO: 5 věcí, o kterých se musíte bavit na prvním rande. Jak se rozhodně neztrapníte?

Chcete vědět, s jakými tématy na prvním rande rozhodně zabodujete? Dáme vám jasný manuál!

Všichni víme, o čem bychom se na rande bavit neměli. O svatbě, o bývalých, o nemocech, o rodičích, o dětech, o politice atd. Jenže o čem se tedy bavit můžeme? Témat, jimiž můžete svůj protějšek zaujmout, je více než dost. Následující věci vám ale zaručí, že rozhodně neskončí jen u jednoho setkání. Tedy pokud to samozřejmě nepokazíte něčím jiným. Začněte mluvit o těchto věcech a zazáříte!

1. Cestování – Je to jedno z největších přání většiny lidí. Všichni chceme poznávat, cestovat, zažívat dobrodružství. Povídání o tom, kde jste byli nebo kam chcete jet, vás bude neskutečně bavit. A pokud jste navštívili stejné místo, hned vás to o něco víc sblíží.

2. Koníčky – Místo toho, abyste vypočítávali filmy, co jste za poslední 2 roky viděli, raději se ptejte na zájmy toho druhého. Pokud vás něco z toho zaujme, ptejte se na detaily a podrobnosti. Třeba si to příště půjdete vyzkoušet rovnou spolu!

3. Tajnosti – Na prvním rande bychom sice neměli vyložit všechny karty, ale pokud odhalíte jednu věc, u níž je zřejmé, že ji neříkáte jen tak někomu, člověk naproti vám se bude cítit výjimečně. Jen pozor, ať na sebe neprozradíte něco, co by ho odradilo.

4. Jídlo – Všichni ho milujeme. Bavit se o tom, co vám chutná, ve vás probudí živočišné vášně, a dezert si možná tak dáte až po sexu.

5. Jak to říkáte – Není vlastně ani tak důležité CO říkáte, ale spíše JAK to říkáte. Dejte si záležet, abyste mluvili příjemným hlasem, ne moc rychle a neskákali tomu druhému do řeči. Pak vám bude připadat, že konverzace plyne tak nějak přirozeně sama od sebe.

Sdílejte článek

Přečtěte si také