Sex a vztahy

20. července 2019 14:34

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 5 věcí, po kterých tajně touží každá žena, ale neřekne je ani vlastní mámě. Co to je?

I když to nikdy nepřizná, snad každá žena touží po následujících věcech. Problém je, že to neřekne kolikrát ani vlastní mámě, nebo blízké kamarádce. Tak jak by se to mohl dovědět kterýkoliv muž, či potenciální partner.

Chce být obdivovaná mladými muži. A kdo by taky nechtěl. I když už nám táhne na třicítku, nebo už nám dávno bylo, vždycky budeme chtít být obdivovány od mladých mužů. Jestli lžou nebo ne, na tom už nám tolik nesejde.

Chce peníze. Nikdo to nepřizná a všichni dělají, jak jsou nedůležité. Jenže i když vám to nikdo neřekne, faktem je, že každý se občas zasnil nad tím, že by si mohl koupit všechno, co chce. U žen je to ještě víc podmíněné péčí o vzhled, sebezlepšováním, utrácením, cestováním. Domyslete si, co chcete. Je ale fakt, že bohaté ženy vypadají i ve zralém věku o dost lépe než ty chudší.

Má strach ze třicítky. Když je nám sedmnáct, vnímáme třicítku jako takový zlomový bod, kdy už bychom si měli najít partnera, nebo ho dávno už mít. A do toho třeba už plánovat svatbu, potomky. Je až nesmyslné, co všechno jsme si o třicítce kdysi myslely. A když se pak blíží, je to hodně depresivní. Hlavně když plány nevycházejí podle představ.

Chce zvládnout všechno. I když se o ženách říká, že zvládnou víc věcí najednou, není tomu tak. Málokdo zvládne opravdu víc věcí naráz, jako třeba pracovat, u toho ještě vařit a ještě uklízet. To zkrátka nejde, ale každá žena si neustále myslí, že by stihnout a zvládnout všechno měla. Sní o tom, že bude něco jako supermanka.

Chce být sexy úplně pro všechny. Nejenom pro svého partnera, ale taky právě pro ty mladé muže v okolí, od kterých chce slyšet, jak jí to sluší. Většina žen chce být atraktivní pro úplně všechny. Pro kolegy v práci, pro kamarády, kamarádky. Málokterá to ale přizná.

Sdílejte článek

Přečtěte si také