návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

GALERIE: Tohle je půvabná přítelkyně youtuberky Báry Votíkové! Která z krásek vám přijde víc sexy?

Známá česká youtuberka a fotbalistka řekla nedávno pravdu o své sexuální orientaci. Jak vypadá její přítelkyně?
Vydáno: 15.07.2019
Bára Votíková a její přítelkyně.
Autor: Instagram.com/biiiem Bára Votíková a její přítelkyně.

Je to jen pár týdnů, co jedna z nejpopulárnějších českých youtuberek prozradila ve své knize s názvem Trochu jinak pravdu o své sexuální orientaci. O tom, že není na kluky, se pak rozpovídala také v exkluzivním rozhovoru v pořadu YouTube Talks. Mnohé fanoušky pak toto přiznání nejspíš dost překvapilo. A to ještě nejspíš netušili, že Bára Votíková má po svém boku několik měsíců už neméně půvabnou přítelkyni.

YouTube Talks - Rozhovor s Bárou Votíkovou
YouTube Talks - Rozhovor s Bárou Votíkovou

Jak uvedl pořad Top Star, její partnerkou je pokerová hráčka Barbora Mlejnková, která se vztahem s oblíbenou youtuberkou na sociálních sítích rozhodně netají. Bára Votíková pak vypadá vedle své partnerky opravdu velmi šťastně, dvojice má za sebou romantickou dovolenou v Barceloně a Las Vegas a dohromady tvoří opravdu půvabný pár. Tak co, která z Barbor se vám líbí víc?

YouTube Talks - Bára Votíková

YouTube Talks: Youtuberka Bára Votíková řekla pravdu o své sexuální orientaci! Jak těžké bylo přiznat, že není na kluky?

YouTube Talks - Rozhovor s Vláďou 1

YouTube Talks (1): Exkluzivní rozhovor s Vláďou! Kdy se ocitl na psychickém dně, a který youtuber ho nejvíc se*e?

Článek je zařazen v: Bára Votíková , přítelkyně , Barbora Mlejnková , nová holka , sexuální orientace , YouTube Talks , rozhovor , lesbička , youtuberka

reklama