ODHALENO: 5 žhavých postelových hrátek, které okoření váš sexuální život

Začínáte v posteli zažívat nudu a stereotyp? Následující hry váš sexuální život zaručeně zlepší!

Užívat si v posteli neselhávající polohy typu misionáře, na koníčka či zezadu je sice fajn, časem ale každý pár tahle klasika prostě omrzí a chce to změnu. A když už vám k zahnání sexuální nudy nepomáhá ani zkoušení nových neotřelých poloh či soulož na neobvyklých místech, jsou tu ještě prověřené sexuální hry. A s následujícími hrátkami nejen, že rozhodně nešlápnete vedle, ale navíc bude váš sex ještě daleko intenzivnější a intimnější.

Buď a nebo! – Pokud nejste schopni říct nahlas, na jaké hrátky máte chuť, je tahle hra pro vás jako stvořená. Vezměte si sklenici, papír, tužku a fantazii. Každý napište 10 až 15 svých sexuálních tužeb a přání. Poté jeden po druhém losujte a zkoušejte.

Hra pro mlsné! – Pokud milujete sladké, je tohle hra právě pro vás. Vezměte si šlehačku, čokoládu, jahody. Zavažte druhému oči. Poté si ony lahůdky vychutnejte z těla dotyčného, jenž přitom celou dobu leží a má zavázané oči. Slízejte z něj šlehačku, kterou mu můžete dát nejen na hrudník, ale také na rty, aby si to taky užil.

Klasická flaška! – Sice se to zdá otřepané a možná vás to nebavilo už ani na střední, ale stejně to zaručeně funguje. Pravda nebo oblečení. Pokládejte si otázky, zatímco naproti sobě sedíte. Není nic rajcovnějšího než si prohlížet tělo toho druhého.

Jsi můj vězeň! – K tomu vám postačí kravaty. Přivažte zápěstí a kotníky ke sloupkům postele. Věřte nebo ne, ale možnost být bezmocný, bývá pro ženy neskutečným rajcem. Poté se druhé polovičce věnujte hodinu i víc a nechte ji, ať si s vámi hezky pohraje. Uvidíte, že bude vrnět, nebo spíše sténat blahem.

Hra na život a na smrt! – Zažijte postelovou bitvu. Jen vy, polštáře a možnost druhého zlechtat k zbláznění. Nejprve začněte oblečení. V moment, kdy se vzdáte, si musíte sundat kousek oblečení. Takto pokračujete až do momentu, kdy budete úplně nazí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také