ODHALENO: 5 způsobů, jak kluka nejlépe potěšit rukou! Holky, čím ho nejvíc vzrušíte?

Jak docílíte toho, aby ho vaše ruční práce dostala do kolen?

Vždycky nemusíte svého partnera tam dole uspokojovat pusou, někdy ho dokáže dokonale potěšit i stará dobrá masturbace rukou. Jenže i ta dokáže být někdy pořádně záludná. Možná si myslíte, že se na honění nedá nic zkazit, ale to se hrubě mýlíte. Je spousta věcí, za které by vám partner nepoděkoval. A taky spousta věcí, za které vám bude líbat ruce. A když budete hooodně šikovná, tak určitě i něco jiného. Náš návod vám v tom zaručeně pomůže.

1. Střídání – Nemusíte “dřít“ pořád dokola na celém penisu. Střídejte tempo i místo. Když se chvílemi zaměříte pouze na jeho žalud, bude štěstím bez sebe. Ovšem na žaludu to má každý rád jinak, takže se zeptejte, jakou sílu můžete použít. A hlavně to musí klouzat!!

2. Žalud - Tohle milují všichni, ale chce to jemnost. Buď počkejte na „kapičku štěstí“ nebo pořádně plivněte. Jednou rukou penis pevně uchopte a přetáhněte kůžičku. A teď to nejdůležitější, prstem kružte pomalu a jemně po povrchu obnaženého žaludu. Roztírejte kapičku nebo slinu a několikrát opakujte. Cukání vám prozradí, jak moc se mu to líbí.

3. Varlata - Zapojíte nejenom penis, ale i varlata a určitě se dočkáte pochvaly. Chce trošku cviku, naučit se každou rukou dělat něco jiného, ale pokud budete penis hezky dráždit a mačkat při tom varlata, bude to mučeníčko, které partner ocení.

4. Zapojte obě ruce - Když na partnera použijete obě ruce, slast se zvýší.

5. Trošku jinak - No a pro ty, co chtějí praktiku honění trošku vylepšit, můžete použít místo rukou nohy nebo ňadra.

Sdílejte článek
Štítky Sex rady masturbace tipy rukou nejlépe

Přečtěte si také