Sex a vztahy

18. listopadu 2020 16:05

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 6 důvodů, proč jsou ženy při sexu nejradši nahoře! Nechejte ji, ať si vás osedlá

Také má vaše holka nejraději polohu na koníčka? Tohle jsou důvody, proč se jí nemůže nabažit.

Snad každý chlap už poznal, že holka si sex rozhodně nehodlá jen odležet v misionářské poloze či si dopřát rozkoš v oblíbené pozici zezadu. Ženy se totiž velmi rády samy pustí do akce, sednou si na vás a milují, když jim v poloze na koníčka přenecháte veškerou iniciativu. Ženy milostné hrátky v této pozici zkrátka milují a jsou rády, když si vás mohou osedlat jako toho nejdivočejšího hřebce. A zde si můžete přečíst jasné důvody, proč tomu tak je.

1. Mají větší kontrolu nad situací – I když mají holky rády, když se jich zmocníte, občas rády převezmou kontrolu. Jsou to ony, kdo určuje tempo a intenzitu. Mohou zrychlit nebo zpomalit, jak zrovna potřebují, anebo jak moc vás chtějí napínat.

2. Stimulace – Pokud je holka jen trochu šikovná, dokáže naklonit pánev tak, že dochází k intenzivní stimulaci klitorisu a zároveň hlukovému proniknutí vašeho beranidla do jejích tajemných komnat. Tato magická kombinace může mít za následek jen jedno, intenzivní orgasmus.

3. Cítí se sexy – Co dnešní ženy vzrušuje nejvíc? Možnost emancipace. Ovládat muže. A vás má v této poloze jak na stříbrném podnose a může si s vámi dělat (téměř), co chce. To jí dodává pocit bohyně. I tak ale ocení, když ukážete svoji nezkrotnost, ke konci jejího spanilého cválání

4. Posilují – Pořádné rodeo je lepší než hodinka v posilce. A holky to vědí. Zhubnout sexem je tedy jako dva v jednom!

5. Hygiena – Jasně, u kvalitního sexu se tělním tekutinám nevyhnete. Ale holky se občas k vám nechtějí lepit a koupat se v esenci vašeho a vlastního potu. Poloha na koníčka je přece jen taková „čistší" a navíc se při ní tolik nezacuchají vlasy.

6. Oční kontakt – Tohle u misionáře, kdy holce jen funíte do ucha, nebo zezadu, kdy ji tak maximálně můžete plesknout přes zadek, nezažijete. Podívat se vzájemně do očí, když zrovna prožíváte explozi slasti, přitom patří k top milostným okamžikům. Prohloubí se váš vztah a pocity se zintenzivní.

Sdílejte článek

Přečtěte si také