ODHALENO: 6 důvodů, proč si ženy víc užijí sex s MALÝM penisem! V čem je pro ně mnohem lepší?

Myslíte si, že s malým Kašpárkem to máte u žen daleko složitější? Opak je pravdou!

Mužům sice malé nádobíčko může způsobovat psychické problémy, ale když na to přijde, ženy mnohdy dají přednost výbavě, která nepřichází v obří velikosti. Má to totiž hromadu výhod, které jim muž s obří kládou dopřát nemůže. Ano, čtete dobře! Tady jsou důvody, proč byste měli věřit frázi, že i s malým kašpárkem se dá udělat velké divadlo.

Neudusíte ji – Je mnohem snazší dát deep throat někomu, kdo nemá tam dole beranidlo. Vaše partnerka se u toho nebude dávit a určitě si to užije víc a nebude to pro ni jen nepříjemnost, kterou musí jednou za čas splnit.

Nezahnete jí – Je nám líto, ale vybavení muži to mají, co se náhodných známostí týče, snazší. Takže máte genetické předpoklady pro věrnost a to se bude partnerce zamlouvat.

Budete se víc snažit – Budete hledat lepší způsoby, jak partnerku uspokojit, takže nebudete dupat jak králíci a to partnerka ocení. Obecně se ví, že k orgasmu pouze přes penetraci je cesta trnitá a většina žen stejně nevyvrcholí z pouhého zasouvání.

Můžete na to jít tvrději – Tady si budeme trochu protiřečit, ale po tom snažení si taky můžete na chvíli zahrát na pornohvězdu a začít pořádně bušit. Pro partnerku to nebude tak drsné, jako kdybyste tam dole měli místo flétny varhany, a vám to zvedne sebevědomí.

Anál nebude horor – Pokud chcete anál, máte s menším penisem větší šanci, že vás partnerka neodmítne. Každá žena si dokáže spočítat, že to bude příjemnější.

Víc se odváže – Velký penis může způsobit zranění, zvlášť pokud je partnerka užší. Takže malý penis je v tomto ohledu určitě bezpečnější a holka si nebude muset dávat tolik pozor.

Sdílejte článek
Štítky Sex Penis výhody malý penis

Přečtěte si také