ODHALENO: 6 tipů, jak si dopřát vaginální orgasmus. Holky, víte jak na to?

Patříte mezi ženy, které nikdy nezažily vaginální orgasmus? Po tomto článku se to může velmi rychle změnit.

Výsledky mnoha studií dokládají, že 70 % nikdy nezažila vaginální orgasmus. Tupě tedy jenom zírají na pornohvězdy, které si do svých útrob mohou strčit cokoliv - od cukety po vybaveného Afričana, a okamžitě začnou procítěně sténat. "Vnitřní" orgasmus ale můžete mít taky! Stačí vědět, jak na to.

Navlhčit – Mnoho žen nemá samotný styk rádo, protože jim je jednoduše nepříjemný. Občas to dře, pálí či bolí. Tomu se dá ale předejít! Svaté pravidlo "kdo maže, ten jede" tady platí dvojnásob. Svoji skulinku i úd partnera pořádně navlhčete (můžete si pomoci navzájem při poloze 69) a nešetřete slinami nebo lubkrikačním gelem. Pojede vám to jako po másle.

Správná poloha - ¨Pokud je partner nadprůměrně obdařený, zásun můžete cítit až někde v oblasti mandlí. Těžko pak budete vzrušeně sténat, že. Zvolte takovou polohu, při které vám partner neproráží vnitřní orgány. Ideální je v tomto případě misionář nebo poloha na bříšku s nohama u sebe.

Natrénujte si to – Abyste partnera mohla správně navádět, musíte nejdřív dokonale poznat samu sebe. Až poté mu můžete správně říci, jak se má naklonit, jak moc přirazit a v jak rychlém tempu. Pořiďte si průměrné dildo nebo vibrátor (tím nemyslíme čínskou"kvalitu" ale průměrnou velikost, která vám bude simulovat reálný penis) a udělejte si takovou sólo dámskou jízdu. Poznáte, jak to máte ráda, a ulehčíte pak i práci partnerovi.

Předehra – Partner ani vy nemůžete čekat, že se budete svíjet orgasmem, když jste vzrušená asi tak jako díra ve zdi. Nenechejte se odradit hláškami, že předehra je zbytečná, ale naopak si ji pořádně užijte. Vyzkoušejte vše kromě pohlavního styku a až se budete vzrušením klepat, teprve tehdy ať partner do vás vnikne. Možná zrovna v tuto chvíli vyvrcholíte.

Uvolněte se – Nemá cenu se stresovat, jestli budete, nebo nebudete. Úzkost totiž stoprocentně zajistí, že nebudete. Proto se maximálně uvolněte a nechejte všechny dotyky, polibky a pohyby plynout. Tím spíše se pak intenzita prostupující vaším tělem bude stupňovat a nakonec vystřelí do mocného orgasmu.

Tempo – Aby to všechno dobře hrálo, ladilo a fungovalo, je třeba chytit správný rytmus. Začnete se s partnerem nejdřív jen tak pohupovat, klidně jej nechejte, ať vám současně stimuluje klitoris, a pak přejděte do silných přírazů. Základem je, aby několik minut vydržel ve stejném tempu a těsně před vrcholem zrychlil. Ohňostroj, co pak ve vás vybuchne, mu bude odměnou za namožené svaly.

Sdílejte článek
Štítky Sex orgasmus tipy vaginální orgasmus

Přečtěte si také