ODHALENO: 6 ujetých věcí, které se vám mohou stát po orgasmu. Na co byste si měli dávat pozor?

Těchto pět děsivých situací vás může potkat při vyvrcholení! Pozor na ně!

Orgasmus máme všichni spojený se slastným pocitem při sexu a s vyvrcholením, na které všichni napjatě čekáme. Jenže někdy nám tento moment může zajistit i mnoho trapných momentů. Stačí, když své tělo utrhneme až příliš ze řetězu a trapas je na světě. A vy budete rádi, když se s oním partnerem ještě někdy uvidíte. Na co byste si tedy při sexu měli dávat pozor?

Pláč – Zdá se vám to divné, ale je to tak. Úzkost, deprese i jen pouhá plačtivost jsou příznakem takzvané postkoitální dysforie. Postihuje zejména ženy.

Halucinace – Nemusíte být pod vlivem omamných látek. Vědci zjistili, že halucinace patří k podivným, ale vyskytujícím se problémům záhy po orgasmu.

Kýchání – I s tím se můžete setkat. Dokonce existuje muž, kterému orgasmus spustil kýchání na dalších deset let.

Nemoc – Chřipka po orgasmu postihuje zejména muže, kteří při sexu ejakulovali. Ale tento chřipkový stav, kdy se cítíte unavení a s horečkou, záhy vymizí.

Orgasmus v noze – I to se může stát. Lékaři zažili ženu, která při orgasmu s manželem cítila stejný pocit vzrušení i v končetinách. Kdoví, zda tohoto orgasmu dosahují i jiní lidé.

Prdění – Ano, někdy stačí, že se uvolníte až příliš. A jinde, než jste původně chtěli. Slastný okamžik se v tu chvíli promění v hodně trapnou situaci.

Sdílejte článek
Štítky pláč Sex nehody orgasmus sex prdění prdy

Přečtěte si také