Důvody, proč si ženy užijí sex na jednu noc stejně jako muži. 1
Autor: istock.com Důvody, proč si ženy užijí sex na jednu noc stejně jako muži. 1

ODHALENO: 7 důvodů, proč si ženy užijí sex na jednu noc stejně jako muži. Holky, za tohle se rozhodně nestyďte!

Publikováno: 08.01.2019
Sex na jednu noc má neprávem vulgární nálepku, která je spojovaná s prostopášností a určitým selháním. Přitom ženy moc dobře vědí, co dělají, a dokážou si jednorázovku patřičně užít!

reklama

Muži se mylně domnívají, že ženy se vždy chtějí jen "milovat" a před každým sexem potřebují sáhodlouhou předehru a sladké řečičky o budoucím společném životě, houfu dětí a rozkvetlé zahradě u domu. To vše nejlépe ve verších. Pravda je ale jiná. Žena občas chce nezávazný, divoký sex stejně jako muž. A my vám jasně vysvětlíme proč.

Může odhodit zábrany – Vědomí, že dotyčného žena už nikdy nemusí potkat, s ní dělá divy. Konečně může odhodit svoje zábrany a nebojí se přesně si říct o to, co chce. V posteli je svolnější ke zkoušení nových věcí a sama ráda realizuje svoje nejtajnější fantazie. Anonymita je osvobozující.

Ne vždy stojí o společnou snídani – Většinou to jsou muži, kteří se děsí ranní snídaně po společně strávené noci a ještě za svitu měsíce prchají oknem. Pro ženu je štěbetání nad toasty ale někdy stejně tak otravné jako pro muže. Za prvé se ráno už nemusí probudit s takovou odvahou, jakou měla minulou noc, ale zase nebude chtít panu Neznámému odhalit svou pravou tvář, a za druhé chce mít klid a neposlouchat otřepané fráze. Po jednorázovce není společná snídaně povinností. Díkybohu.

Chce se jen uvolnit – Každý máme své potřeby. A občas prostě jen potřebujeme upustit páru, uvolnit se od stresu a vypnout. Na co je i víno s kamarádkou krátké a posilovna malá, tam pomůže sex. Nezávazný, divoký sex. Protáhnete si tělo, vyčistíte hlavu a nemusíte nic řešit. Jen si to užít!

Může být někým jiným – Okolí nás má nějak zafixované a žena má na sobě několik nálepek. S mužem na jednu noc se ale může stát, kým chce! Záhadnou intelektuálkou, divokou dračicí nebo roztomilou koketou. Stačí jen popustit uzdu fantazii a užívat si svoji roli. Ani kostým nebude potřeba.

Nemusí se zajímat o něj – Ženě najednou může být jedno, jestli je muž zajištěný, jestli by z něj byl dobrý táta nebo jestli poslouchá Daniela Landu. Nemusí se ho ptát na jeho práci ani se tvářit chápavě. Jde jen o sex a vzájemnou přitažlivost.

Miluje spontánnost – Každá žena chce udělat rozhodnutí "tady a teď" bez dlouhého přemýšlení. Porušit nepsaná pravidla či určité tabu a jen se nechat strhnout chtíčem. Konečně se může přestat ovládat a udělat to, co jí její živočišnost káže.

Nikdy to nebude stereotyp – Odejít domů s naprostým cizincem, kterého si žena předtím neproklepla na Facebooku a nenapsala si seznam věcí pro a proti, je vzrušující. Vzájemně nevědí, co od sebe čekat, jak to má kdo rád a na co je zvyklý. Právě nové pohyby, dotyky, energie, ale i vůně neznámého partnera jsou na nezávazném sexu nejpřitažlivější.

Orální sex podle zvěrokruhu. 1

ODHALENO: Tohle mají rádi chlapi při orálním sexu podle znamení zvěrokruhu! Jak chtějí, aby si holka hrála s penisem?

Sex na prvním rande

Pokud chcete mít s holkou sex na prvním rande, udělejte tuhle věc! O co se jedná?

reklama