ODHALENO: 7 největších chyb, které dělají chlapi v posteli! Podle čeho holka pozná, že jste totální dřevo?

Vy si myslíte, že to děláte dobře. Holka přitom s vámi v posteli prakticky trpí!

Všichni víme, že každý muž opravdu není sexuální expert. Ostatně ani s ženami to není mnohdy jednoduché. S holkou, která leží jako prkno, je někdy taky dost těžké pořízení. Jenže pánové si většinou myslí, že dělají všechno správně a jsou při sexu hotoví přeborníci. No, mnohdy nejsou.

Ve skutečnosti se totiž dopouštějí několika zásadních chyb, které většina žen doslova nesnáší. A jakmile kluk některou z nich udělá, ony ihned vědí, že sex bude opravdu stát za nic. Pánové, jakým chybám byste se tedy měli vyvarovat, pokud chcete být pravým postelovým bohem?

Jste moc tiší – Myslíte si, že sténat či hekat má v posteli pouze žena? Omyl! Ženám se líbí, když jsou muži v posteli trochu hluční a dají hlasitě najevo, co se jim líbí. Holky to navíc dokáže ještě více vzrušit.

Neumíte jí sundat podprsenku – Na první pohled se zdá, že předehra jde dobře, kluk nádherně líbá, jenže pak se na několik minut zasekne u sundání vaší podprsenky. A někdy má podobné problémy i s jinými kusy oblečení. A to už dokáže nehezky zabít náladu a dát holce znamení, že sexuální partner může být v posteli dosti nešikovný.

Neznáte ženské erotogenní zóny – Muži často dostatečně nerozumí ženskému tělu. Je proto důležité naučit se vše o ženských erotogenních zónách a maximálně je využívat k nezapomenutelnému uspokojení partnerek.

Odfláknete předehru – Chcete jít hned na věc a předehru se snažíte odbýt jen krátkým líbáním? Jednou to možná fungovat bude, jinak tím ale ženu příliš nevzrušíte. Ženy totiž časem frustruje, když jdete na věc příliš rychle a nedokážete si předehru vychutnat. Je to navíc znamení, že budete příliš rychlí i během samotného aktu a nebudete moc myslet na její orgasmus.

Neumíte líbat – Jasné znamení. Když to muž neumí pořádně s jazýčkem, minimálně orální sex asi bude stát za nic.

Neumíte navázat oční kontakt – Během sexu se soustředíte jen na váš výkon a nedokážete se partnerce pořádně podívat do očí. Nejenže je díky tomu akt intimnější a více vzrušující, ale navíc dodáte dívce sebevědomí. A dáte jí najevo, že při sexu rozhodně nemyslíte jen na sebe.

Nedokážete odhadnout ejakulaci – Zkrátka nedokážete odhadnout, kdy se uděláte. Asi chápete, proč je to pro holku nepříjemné, ne?


Přečtěte si také