ODHALENO: 7 znaků, které jasně ukazují, kdy je holka nadržená! Jak poznáte, že s vámi chce mít sex?

Chlapi, máte krátké vedení a neumíte poznat, kdy vás holka doopravdy chce? Podle těchto znaků to jednoduše poznáte.

Říká se, že neexistuje komplikovanější stvoření než žena a chlap jim nikdy nemůže rozumět. A týká se to prý zejména vztahů. Většina mužů tak například vůbec nepozná, že je holka opravdu chce, je nadržená a je připravena s mít s tím chlapem sex. Někdy je to přitom mnohem lehčí, než si muži na první pohled myslí. Stačí si všímat těchto 7 jasných signálů, po nichž to musí být jasné i tomu nejpomalejšímu z vás.

Začne se vás dotýkat – Základní znamení toho, že je žena nadržená. Začne se k vám během hovoru pomalu přibližovat a nenápadně se dotýkat vašich nohou či rukou. Pokud holka vyšle tento signál je víceméně jasno a i vy se můžete začít konečně více snažit.

Mluví sprostě – Když jste spolu jen vy dva, najednou razantně změní své chování a začne před vámi mluvit sprostě a říkat pořádně provokativní čuňačinky. Znamená to, že se vám nejspíš brzy poštěstí.

Začne si vás více prohlížet – Ne, nejen chlapi rádi okukují zadek. I holky se rády kouknou na vaše sexy partie. Jakmile začne koukat na vaše svaly či zadek v jednom kuse a má přitom jasně vyzývavý pohled, máte se na co těšit.

Vidíte jí v očích – Takový ten pohled, kdy z vás chce servat všechno oblečení a mít vás hned teď.

Více vám ukazuje své přednosti – Holky vědí, jak získat mužovu pozornost. A přiznejme si, ono to není zase tak složité. Stačí zkrátka dát pořádně na odiv své nejhezčí partie, jimiž většinou bývají samozřejmě prsa či zadeček. Je to nejlepší zbraň, kterou může žena použít a 99 % případů zabere.

Flirtuje s vámi – Většinou je to muž, kdo musí začít s ženou flirtovat a udělat první krok. Jakmile je to ale jednou naopak, znamená to, že má o vás skutečně zájem a má s vámi jisté úmysly.

Zahrnuje vás komplimenty – Říkáte si, že je divné, že jste pro ni najednou tak vtipný, chytrý či svalnatý? Nedivte se. Prostě vás chce do postele.

Sdílejte článek

Přečtěte si také