ODHALENO: 7 způsobů držení za ruce, které prozradí úplně všechno o vašem vztahu. Jaký z nich upřednostňujete vy?

Držíte se s partnerem či partnerkou za ruce? A napadlo vás někdy, že způsob, jakým to děláte, dost vypovídá o vašem vztahu?

Pokud už jste někdy byli zamilovaní, moc dobře víte, jak skvělé je se s vaší láskou držet za ruku. Možná jste si to nikdy neuvědomili, ale toto zdánlivě malé gesto dokáže říct opravdu hodně o vašem vztahu a o fázi, kterou zrovna jako pár procházíte. Jaký je tedy skutečný význam způsobu, jakým se se svým partnerem držíte za ruce? Vyberte, který z následujících sedmi je ten váš a zjistěte o sobě věci, které jste možná ani vy sami nevěděli.

1. Držení za dlaně

Pokud se držíte stylem dlaň v dlani, váš vztah je založen na náklonnosti, ale už ne tolik na vášni. Ten z vás, kdo má ruku nahoře dlaní směrem dolů, je silnější osobnost, často přebírá iniciativu a je mnohem rozhodnější.

2. Propletené prsty

Tento způsob držení symbolizuje vášeň a silné spojení mezi partnery. Je při něm důležité, abyste vzájemně pevně drželi ruku toho druhého. Pokud je ruka jednoho z vás příliš uvolněná, není to vůbec dobré znamení.

3. Držení za malíčky

Tento způsob držení znamená, že oba partneři upřednostňují nezávislost. Tyto páry vědí, jak důležité je dát tomu druhému prostor a dopřát mu soukromí. Tohle držení může také poukazovat na fakt, že jeden z partnerů cítí potřebu vrátit se z milostného k pouze přátelskému vztahu.

4. Přidržení druhou rukou

Pokud používáte tento způsob držení, znamená to, že to mezi vámi začíná být vážné. Může to ale poukazovat i na projevy majetnických sklonů jednoho z partnerů.

5. Držení za rámě

Tento způsob držení je typický pro společenské akce. Pokud se tak ale partneři drží i normálně, znamená to, že ti, kteří se chytají za rámě toho druhého, hledají ochranu nebo se ve vztahu cítí trochu nejistě.

6. Držení za prsty a lehké tahání ruky

Tento způsob držení může znamenat, že partneři nejsou v rovnováze. Ten, kdo táhne ruku druhého, se snaží, aby se partner rozhodoval rychleji, než je zvyklý. Může to také poukazovat na fakt, že jeden z partnerů je otrávený rutinou ve vztahu.

7. Bez držení

Pokud se jeden z partnerů vyhýbá držení za ruku, může to znamenat, že není zamilovaný do toho druhého. Stejně tak ale může jít o stydlivost nebo touhu po soukromí. Nedělejte však zbytečně unáhlená rozhodnutí, nemusí to nutně znamenat, že s vámi partner nechce být.

Sdílejte článek
Štítky test styl vztah vztahy držení za ruce

Přečtěte si také