ODHALENO: 8 šílených míst, na kterých zažijete fantastický sex! Kde si to užijete víc než v posteli?

Chcete zkusit ve svém vztahu něco nového? Zkuste experimentovat na jednom z těchto adrenalinových míst.

Pokud se nudíte a hledáte způsob, jak váš sexuální život s vaším partnerem či partnerkou pořádně okořenit, je možná na čase vyzkoušet nové místo. A teď tím nemyslíme druhou půlku postele. Myslíme tím zcela nové místo, které dodá do vašeho sexuálního života to správné vzrušení. Tady je 8 odvážných lokalit, kde byste to měli dělat alespoň jednou za život.

Výtah – Je to rychlé, vášnivé a zcela impulsivní. Mnoho lidí navíc dokáže vzrušit představa, že je někdo sleduje přes bezpečnostní kamery, nebo že se někdo bude snažit dostat dovnitř.

Na schodech - Jeden se ohne, druhý si stoupne zezadu a zbylé možnosti jsou nekonečné.

V letadle – V záchodových kabinkách sice bývá těsno. Právě to je ovšem na rychlovce v letadle to vzrušující. Musíte být opravdu rychlí a tiší.

U přátel v pokoji – Chcete si s druhou polovičkou malinko zazlobit a zároveň pokoušet ono nebezpečí, že vás při hrátkách někdo nachytá? Zkuste si to rozdat u svého kamaráda na party či pouze při obyčejné návštěvě.

Před zrcadlem – Můžete to dělat hezky zezadu a ještě se přitom na sebe koukat do zrcadla. To vám přijde málo?

Na svatbě – A teď nemyslíme později na hotelu, ale opravdu během svatebního veselí na záchodě či přilehlých komůrkách! Je to pořádně vášnivé a navíc z toho bude vaše žhavé tajemství!

Na lavičce v parku – Pokud patříte mezi blázny, kteří chtějí vyzkoušet opravdu všechno a rádi riskují to, že je může někdo načapat, tak je tato šílenost právě pro vás! Raději to ovšem zkoušejte večer či v noci, ať nakonec nedojde třeba na pouta. Ovšem na jiné, než ty při sexuálních hrátkách.

Na zahradě - Když je krásně, nepotřebujete k tomu ani stan.


Přečtěte si také