Sex a vztahy

11. listopadu 2019 15:11

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: Digisexuálové dávají přednost sexu s robotem a je jich stále víc. Co je na tom tolik rajcuje?

Spoustu lidí už klasický sex vůbec neláká. Proč by taky měl, když si mohou užít s robotem nebo robotkou.

Robotů určených k nahrazení sexu je stále více a poptávka po nich stále roste. Spousta mužů, ale i žen, touží po robotovi, který by plně uspokojil jejich erotické tužby. Takoví lidé, kteří pak nepotřebují k sexuálnímu ukojení druhého člověka, mají nový název – digisexuálové. Ale jde to ještě dál. V Japonsku si dokonce muži často berou za ženu svoje sex robotky. Jedna žena z Francie si zase neváhala vzít robota, kterého si vytiskla na 3D tiskárně.

Digisexuálů je už tolik, že se začíná uvažovat nad tím, jestli by měli mít svou vlastní sexuální identitu, jako je např. heterosexualita. Lidé, kteří se zaměřili sexuálně na roboty, se shodli jednoznačně na tom, že z plejády jiných způsobů uspokojení si žádný nevyberou. Řada z nich tvrdí, že je přitahují pouze roboti. Některým je dokonce kontakt s lidským tělem nepříjemný.

Je však úplně jasné, že robotky budou zastávat role sexuální partnerky i pro pány, kteří jsou dlouhodobě sami a nemohou si najít partnerku – ani do života, ani pro svůj sexuální život. Mít sex s robotem je oproti tomu o dost snadnější. Robot plní vlastně funkci masturbátoru, takže nikdy nemůže zklamat.


Přečtěte si také