ODHALENO: Erotická masáž jako dokonalá předehra. Jak dosáhnout co nejlepšího orgasmu?

Tenhle návod vede jenom k rozkoši.

Erotické masáže – možná i díky jejich rostoucí popularitě ve filmech pro dospělé – dnes patří k jednomu z nejoblíbenějších způsobů předehry. Lidé se uvolní, přivedou do milostné nálady a při troše vášně z toho pak vznikne jedno z nejsmyslnějších milování, jaké můžou partneři zažít. Tady máte 4 tipy na to, jak díky erotické masáži dosáhnout perfektního orgasmu.

1. Příprava

Správná atmosféra by se neměla podcenit. Můžete zapnout hudbu, zapálit svíčky, připravit postel nebo sedačku tak, aby byly co nejpohodlnější, zkrátka cokoli, co vás a vašeho partnera či partnerku uvolní a přivede do pohody.

2. Správné tempo

Klíč k ideální erotické masáží leží ve správném tempu. Běžte na to moc pomalu, a někdo může usnout, běžte na to moc rychle, a atmosféra bude v čudu. Zkuste zkrátka začít pomalu, něžně a postupně s větší intenzitou gradujte celou masáž až k sexuálnímu styku.

3. Použijte olejíčky

Dobrá masáž se neobejde bez olejíčků. Ty pořídíte v každé drogerii, vůni vyberte podle toho, co máte s partnerem či partnerkou rádi, a pak se směle pusťte do práce. Nevynechávejte při masáži žádné oblasti, všude se nějakou dobu zdržte, abyste partnera kompletně zrelaxovali, a pak směle zamiřte k pohlavnímu orgánu.

4. Coitus

Ještě než dojde k souloži, dbejte na to, abyste svůj protějšek přivedli do opravdového rauše. Hrajte si s jeho penisem, případně jí s citem promasírujte vaginu, nebojte se zapojit do hry taky ústa, olejíček vám neublíží, pokud ho nebudete polykat. Jakmile už to ani jeden z vás nemůže vydržet, je to pravděpodobně dobrý čas na to, abyste se na sebe vrhli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také