Sex a vztahy

21. prosince 2020 17:20

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Existuje pouze těchto 7 typů lidí při sexu! Do jaké skupiny patříte vy?

Řadíte se mezi bouřliváky, nebo tiché ryby? Následující výčet vám v tom udělá jasno.

Máloco se dá škatulkovat a házet do jednoho pytle. V sexu se však lidé profilují to zvláštních typů a jen těžko je opouští. Jakmile se totiž jednou zabydlíte v kategorií divochů či naopak nesmělých tichých rybek, těžko už se to změní. Do jaké skupiny patříte vy?

Chcete to pořád – Ráno, v poledne, večer, v noci...je to jedno. Dělali byste to pořád, a pak znovu. Máte neutuchající chtíč.

Chcete to potmě – Stydíte se, nejste si jistí a jste radši, když vás partner vůbec nevidí. Při světle se totiž nedokážete vůbec uvolnit

Chcete to tvrdě – Milujete plácání, škrábání a pořádně tvrdé přirážení. Po dobrém sexu vypadá váš pokoj, někdy i celý byt, jako po demolici.

Chcete to romanticky – Milujete dlouhou předehru, mazlení, pusinkování a šeptání sladkých slov. Musíte vědět, že to děláte z lásky a partner vám to opětuje.

Chcete to maximálně jednou týdně – Sex je pro vás přeceňovaný a pro udržení harmonie vztahu a naplnění biologických potřeb ho stačí mít bohatě jen jednou týdně. Nebo měsíčně. Jinak je to pro vás zbytečnost a ztráta času.

Chcete to za něco – Sex používáte jako dobrý manipulační prostředek. Toužíte jít do hospody nebo nové boty? Předvedete, jaký jste v posteli ďábel. Jinak hrajete netykavku

Nehnete ani brvou – Je to pro vás až příliš velká námaha a nejraději si jen tak lehnete a sledujete, jak všechno oddře ten druhý. Sex chce stejně víc než vy, tak ať se snaží.

Sdílejte článek

Přečtěte si také