ODHALENO: Jednoduchý trik, podle kterého poznáte, zda se s vámi holka vyspí na prvním rande. Kdy máte sex jistý?

Máte za sebou povedené rande, ale nejste si jistí, zda to skončí sexem? Tento jednoduchý fígl vám napoví, zda vás čeká vášnivá noc, nebo máte raději počkat na druhý pokus.

Holky se sice rády ohánějí zásadami, že dřív jak na třetím rande s nikým nespí, ale kde se pak berou ty historky o sexu na jednu noc s hezounem z baru, dovolenkových orgiích či ranní „chůzi hanby“ neboli návratů domů po prosouložené noci s týpkem, co ji sbalil po třech tequilách?

Holky jsou nevyzpytatelné a svými „zásadami“ utěšují jen svoje svědomí, že „takové přece normálně nejsou“. Jenže většina z nich má stejné pudy jako muži a sex chtějí stejně tak moc. Když to pak mezi vámi na prvním rande jiskří a sexuální energie by se dala krájet, jak ve skutečnosti poznáte, že vás jen tak nedráždí, ale skvělé rande opravdu skončí i žhavým sexem? Tajně si ji otestuje!

Jak? Dejte jí napít piva. Neděláme si legraci. Vědci zjistili, že přes 60 % žen, které mají rády chuť piva, nemá problém se s mužem vyspat na prvním rande. Pokud tedy pivo nesnáší a cucá víno či Cosmopolitan, nejspíš bude více zdrženlivá a nedobytná. Tam už asi pomyslná tři randíčka budou mít něco do sebe. Zatímco jestli otočí pět škopků a nosí tričko s nápisem Pivo je palivo, můžete si být jistí, že v noci uvidíte její pivní pupík.

Sdílejte článek

Přečtěte si také