Sex a vztahy

26. července 2018 17:28

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Lidé narození v tomhle znamení jsou podle studie nejčastěji nevěrní. Podvádějí nejvíc Berani, nebo Kozorozi?

Mysleli jste si, že podvádění nemá s horoskopem nic společného? Ani nevíte, jak jste se mýlili!

Existuje mnoho charakteristik jednotlivých znamení zvěrokruhu. A dost často sedí naprosto přesně. Říká se například, že Ryby mají tendenci být kreativní, Panny mají sklony k perfekcionismu a podobné charakteristiky by se daly přiřadit ke všem ostatním znamením. Napadlo vás ale někdy, že to, kdy se člověk narodil, má souvislost i s jeho sklonem k podvádění?

Podle dat jedné zahraniční společnosti zaměřující se na seznamování lidí s názvem Ashley Madison na toto téma udělala průzkum a zjistila, že nejvíce podvádějí Kozorohové. Může se to zdát trochu paradoxní, protože lidé narození v tomto znamení jsou všeoobecně považováni za zodpovědné a disciplinované osoby s výrazně vyvinutou schopností sebeovládání. Na druhou stranu jsou velmi ambiciózní, dokážou udržet tajemství a pečlivě si chránit vlastní soukromí a rozhodně se jen tak nesvěřují se svými intimními detaily. Takže zatajit nevěru by pro ně neměl být velký problém. Je taky možné, že pokud jde o sexuální uspokojení, odmítají řešit praktické otázky. Nebo je naopak řeší tak moc, že je pro ně lepším řešením najít si bokovku na uspokojení fyzických potřeb, aby byli schopni setrvat v manželství a vyhnout se rozvodu.

Kozorozi však nejsou jediné znamení, na které byste si měli dávat pozor. Co se týče sklonů k podvádění, v těsném závěsu za nimi skončili Vodnáři, Ryby, Býci a Raci. Teď už víte, na která znamení byste si měli dávat pozor. Pokud ale máte partnera Kozoroha, nepanikařte a nerozcházejte se s ním. Stejně jako u všech podobných astrologických věcí, se nejedná o žádné dogma, ale o informace, které je potřeba brát s rezervou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také