Sex a vztahy

24. července 2020 13:21

brejsova.t@gmail.com

ODHALENO: Muži prozradili, proč jsou pro ně ženy, co porodí dítě, sexy. Tohle vás dostane!

Společně s radostí z dítěte se po porodu mnoho žen potýká i s velkou sebekritikou svého těla. Nové strie, pár kilo navíc či změna poprsí mohou způsobit, že se ženy cítí méně atraktivní. Partneři se na to však dívají úplně jinak!

Ženy jsou neskutečně silné.

Porod dítěte je nejosobnější spojení s vlastním tělem, jaké může žena prožít. Je to obrovská emocionální i fyzická zátěž a po narození dítěte má matka obrovskou zodpovědnost.

Stanou se pečovatelkami.

I s dítětem, které vyžaduje celodenní pozornost, si ženy dokážou najít čas na své partnery. Vždy stojí po jejich boku a podporují je celý život.

Ženské tělo dokáže neuvěřitelné věci.

Každý muž, který je svědkem narození svého dítěte, musí připustit, že žena dokázala neskutečné věci. Muži na sociálních sítích projevují veřejně respekt svým partnerkám za to, co dokázaly, a jsou pro ně velkou inspirací.

Prohlubuje se vztah mezi partnery.

Dítě změní všechno, zejména vztah mezi partnery. Tato zkušenost vytváří mezi partnery hluboké pouto a páry si jsou mnohem bližší.

Ženy plní sny.

Ženy dávají svým partnerům ten nejcennější dar – milující rodinu. A za to budou muži ženám až do smrti neskutečně vděční.

Ženy nebyly nikdy víc sexy.

Muži si nevšímají strií či povislého bříška, které trápí ženy. Vidí jen jedno, milující matku, manželku a neskutečnou oporu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také