ODHALENO: Nezadržujte před partnerem své prdy! Tohle jsou 3 důvody, proč budete mít díky prdění šťastnější vztah!

Bojíte se před svým protějškem upšouknout, protože máte strach, že by to zničilo váš vztah? Naopak, váš vztah bude díky tomu mnohem šťastnější a vydrží déle!

Je to otázka, kterou si láme ve vztahu hlavu řada lidí. Mohu si před svým partnerem uprdnout? Není to trapné? Nezkazím tím náš vztah? Bude mě mít poté přítel ještě vůbec rád? Ano, tyhle otázky vám možná v hlavě už taky někdy proběhly. A přitom jsou naprosto zbytečné. Prdění totiž vašemu vztahu nejenže neublíží, ale naopak ho ještě posílí!

Mnohé studie a knihy totiž prokázaly, že partneři, kteří před sebou prdí, mají mnohem delší a spokojenější vztah. Lidé, kteří před sebou pak své plyny zadržují, mají naopak zaděláno na pořádné problémy. Existují pak k tomu 3 jasné důvody.

Důvěra je důležitá – Otázka prdění je vlastně jen a pouze o důvěře. Šťastný vztah totiž není o tom zadržovat před partnerem prdy, ale ukázat se mu takoví, jací jste, a nestydět se žádné své stránky. Když si pak už důvěřujete natolik, že před sebou můžete uvolňovat i ty nejhlasitější pšouky, znamená to, že můžete být před svým protějškem stoprocentně svoji a za nic se nestydět. A takové páry to mají přece jenom jednodušší.

Prdění je zdravé – Zadržování prdů pro vaše tělo opravdu není nejlepší. Může mít například negativní dopad na vaše střeva. Jednorázově se nic neděje, ale pokud v sobě držíte plyny často, střeva vám to časem vrátí! Můžete si tím totiž zadělat na pořádné komplikace. A opravdu stojí za to žít s člověkem, kvůli němuž si ničíte své vlastní tělo?

Je to prostě součást vztahu – Pokud to myslíte se svým protějškem vážně, nejspíš přemýšlíte v budoucnu o svatbě. A ve svatebním slibu jasně stojí, že budete s vaší životní láskou v nemoci i ve zdraví a budete spolu vše sdílet. A ať se vám to líbí, nebo ne, k onomu sdílení prostě patří i prdy. A pokud se vám to nelíbí, může vám to později klidně přestat klapat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také