ODHALENO: Pánové, bacha! Tohle si holky opravdu myslí o tvaru vašeho penisu!

Jakým nádobíčkem na holku nejvíc zapůsobíte?

Muži to mají někdy těžké. Zatímco ženy mohou díky šikovným rukám chirurga změnit svůj plochý dekolt velmi brzy v nadupané čtyřky, pánové toho s velikostí svého nádobíčka moc nenadělají. Zkrátka to, co jim bylo dáno, jim zůstane navždy. Tady ale nebudeme analyzovat velikost vaší chlouby, to ať dělají děti a amatéři. Ženy totiž ve skutečnosti zajímá samotný tvar penisu. Víte, co si o jednotlivých tipech nádobíčka myslí?

Tužka

Tento tvar penisu je pěkně zrádný. Velikost se zdá být zcela v pořádku, ale pak přijde i zklamání. Přestože penis je dostatečně dlouhý, jeho obvod je drobný. Poševními svaly pak tento rošťák bude mrštně a bez povšimnutí brouzdat. Místo vášnivého sexu se tak může dostavit pořádná zívačka, při které budou dámy kontrolovat hodinky. Ženy si s tímto tvarem penisu mohou pomoci díky posilování poševních svalů.

Bumerang

Spousta mužů má penis, který partnerku, decentně a poeticky řečeno, táhne doleva nebo doprava. V drtivé většině případů to vůbec nevadí. Dámy jsou dost flexibilní a dovedou si poradit. To ale jen do určité míry. U ostrého úhlu už jde ovšem do tuhého. Skotačení na takovém údu může způsobit i vážná poranění.

Houba

Tento typ penisu je pro dámy takové příjemné překvapení. Přestože se nádobíčko tohoto tvaru na začátku moc „nezdá“ a působí takřka miniaturně, v době erekce se výrazně zvětší. A to už dokáže holky při onom zjištění pořádně potěšit. Ale to není vše. Žalud je totiž neadekvátně velký v porovnání s celým penisem, a tak tento slunečník dokáže ženu při každém přiražení pěkně rozpálit. Dámy proto mají tento druh velmi rády.

Mrkev

Mrkev je ovšem přesným opakem houby. Kořen penisu je široký, ale postupně se ztenčuje. Sexu to ovšem nijak neubližuje a spousta žen tento druh upřednostňuje. Údajně se s ním skvěle provozuje i anální sex.

Banán

Tvar, který se rozšiřuje v půlce penisu a pak se opět ztenčuje. Pro nezkušené dívky může působit jako anomálie, přesto je relativně běžný. Zkušené slečny vědí, že s takovým švihákem se udělá největší divadlo. Banánovitý tvar dopřává ženám asi nejvýraznější sexuální zážitek ze všech zmiňovaných tvarů. Díky snadnému vniknutí a pak následné výraznější penetraci dokáže takto tvarovaný penis vystřelit ženy takřka ke hvězdám.

Rtěnka

Zde asi není žádný větší popis potřeba. Všichni víme, o co se jedná: o penis velikosti rtěnky. Muži s touto kompaktní velikostí ale nemusí smutnit. Tedy jak se to vlastně vezme. Protože holkám nestojí za to sundávat si kvůli němu hned kalhotky, ve většině případů pány rády potěší orálním sexem.

Sdílejte článek
Štítky Ženy Penis názor typy

Přečtěte si také