návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Sex a vztahy

ODHALENO: Podle chůze ženy lze odhadnout její orgasmus! Jak chodí holky s nejkvalitnějším vyvrcholením?

Kvalita orgasmu podle chůze?
Vydáno: 10.09.2019
Kvalita orgasmu podle stylu chůze 1
Autor: istock.com Kvalita orgasmu podle stylu chůze 1

S docela revolučním tvrzením teď přišli odborníci z University of the West of Scotland. Ti tvrdí, že se dá kvalita ženského orgasmu určit čistě na základě stylu chůze na veřejnosti. Trénované oko tak může na ulici snadno zjistit, která dáma bude mít nejlepší vyvrcholení, a naopak.

Autor studie si pořídil videozáznam 16 univerzitních studentek z Belgie a požádal je o vyplnění podrobného dotazníku týkajícího se jejich sexuálního chování. Nahrávky posléze představil dvěma profesorům sexuologie a dvěma dalším odborníkům daného oboru. V 80 % případů tito zkušení experti dokázali vaginální orgasmus ženy odhadnout z její chůze. Z analýzy záznamů vyplynulo, že studentky mající delší krok a větší rotaci páteře při chůzi, mají také častější a silnější vaginální orgasmus. Autor je zároveň přesvědčený, že ženy zažívající vaginální orgasmus jsou celkově sebevědomější, a to se pak může snadno promítnout do jejich chůze. Tak snad vám tyhle informace pomůžou v hledání té pravé, pánové.

Sex podle ženských jmen 1

Jak dobré jsou ženy v sexu podle jména? S Monikou je v posteli nuda, Natálie vám ale splní VŠECHNO!

Proč mít sex s ex?

ODHALENO: Sex na rozloučenou může být vzrušující. Fakt je to ale dobrý nápad?

Článek je zařazen v: Sex , chůze , orgasmus , Ženy , odhad

reklama