ODHALENO: Podle těchto 4 znaků poznáte, že randíte s emocionálně nedostupnou ženou. Proč se tak chová?!

Milujete k zbláznění nějakou ženu, ale ona je neustále citově chladná, emocionálně nedostupná? Poznat to můžete podle těchto signálů.

Nejlepší je do vztahu s emocionálně chladnou ženou vůbec nevstupovat, protože z toho nepoplyne pro vás nic dobrého. Maximálně se budete trápit ve svém friend zonu.

1) Odmítá vás. Věčně vás odmítá a čím blíže si jste, tím je odmítavost větší. Zejména tehdy, když budete potřebovat lásku, uznání a citové spojení, partnerka pro vás tady nebude. Je totiž chladná. A proto pokaždé, když vás opustí, budete se cítit špatně a možná to přeroste až v zaslepenost. Když si dáte malý kousíček dezertu, máte pocit, že je mnohem lepší než když si ho dáte celý. Ona využívá stejnou taktiku. Vaše potřeby ale nikdy nenaplní.

2) Vaše emoce nemají vliv na její chování. I když ve zdravém vztahu oba dva přemýšlejí nad tím, jak ovlivňuje jejich chování city partnera, pro emocionálně nedostupnou ženu je tohle nemožné. Má problém zpracovat emoce vlastní, natož někoho jiného. Je pro ni těžké se zorientovat ve svých touhách, takže se chová až nápadně sobecky. Podvádění, náhlé ukončení vztahu bez vysvětlení, slovní útoky jsou častým chováním.

3) Cítíte se osamoceně, i když jste s ní. To je také velmi časté. I když jste s ní ve fyzické blízkosti, něco chybí. Je velmi vzdálená. Je to, jako kdybyste byli ignorovaní. Emocionálně nedostupná žena probouzí pocit otevřenosti, ale zároveň zranitelnosti. Zůstanete tak zranitelní, avšak odmítnutí.

4) Vždy se chová jinak. Jednou je milá, pozve vás na rande, bude říkat, že jste jediní, vyvolení. Další den, když se potkáte někde jinde, bude se tvářit, jako kdyby vás sotva znala. Tvrdí, že nechce být ve vztahu. Ovšem je schopná zuřivě žárlit, když budete pozornost věnovat někomu jinému. Tato žena dá jen tolik, kolik je potřeba na udržení vztahu. Ale nikdy nic navíc.

Když tuto ženu odhalíte, máte možná pocit, že jste se zbláznili nebo že děláte něco špatně. To ale není pravda. Pokud se nevyzná sama v sobě, je nemožné, abyste se v tom vyznali vy. Proto je nejlepší najít si takovou partnerku, která se s vámi víc spojí a má stejnou odvahu jako vy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také