ODHALENO! Podle těchto 5 znaků poznáte, že má kluk MALÝ penis

Chtěli byste vědět, jestli má váš vysněný kluk v kalhotách malého kašpárka nebo pořádného hřebce? Podle těchto znamení na to přijdete během chvíle?

Zapomeňte ovšem na řeči o malých rukou, velkém nosu a podobně. Z těla vašeho idolu toho opravdu příliš nepoznáte. Mnohem více totiž o velikosti jeho přirození naznačí mužovo chování či vlastnosti. Stačí se zkrátka zaměřit na to, jak se chová, a ihned budete vědět, zda vás v posteli čeká obrovská show, nebo spíše kašpárkové divadlo. Tady máte 5 věcí, podle nichž zaručeně poznáte odpověď.

1. Neustále žárlí – malá žárlivost je pro mnoho holek lichotivá. Všechno má ovšem své meze. Jakmile totiž chlap začne žárlit na všechny muže široko daleko, dá se tušit, že si zkrátka příliš nevěří. Cítí se zkrátka příliš ohrožen, protože ví, že jeho vlastní kanón není dostatečně velký.

2. Je urážlivý – všechno si bere strašně osobně, dotkne se ho každá maličkost a má velmi nízké sebevědomí. Zkuste hádat proč.

3. Až příliš o sebe pečuje – žádná holka samozřejmě vedle sebe nemá ráda smradlavého kluka připomínajícího bezdomovce a je fajn, když o sebe váš protějšek trošku dbá. Všechno má ale své meze. Když je totiž kluk tak trochu šampónek, který tráví před zrcadlem více času než vy, dojde vám, že tady asi něco nehraje. Že by se snažil přehnanou péčí o vzhled zakrýt své nedostatky v oblasti kalhot?

4. Má velké a drahé auto – tohle je klasika. Pánové s malým nádobíčkem zkrátka mají potřebu kompenzovat si těch pár centimetrů velkými či drahými věcmi. A je jedno, jestli se jedná o luxusní oblečení, ten nejdražší mobil či obřím autem, které nebylo zrovna nejlevnější. Jenže právě muž balící ženskou na nablýskanou drahou káru má často v kalhotách jen malý páreček

5. Nikdy o svém nádobíčku nemluví – je samá sranda, ale jakmile dojde řeč na vtípky o malém přirození, nebo se probírají sexuální témata a ty nejintimnější zážitky, raději zarytě mlčí a snaží se za všech okolností přejít na jiné téma. Proč asi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také