ODHALENO: Studie ukázala, jak různé národy vnímají ideální velikost penisu. Jak jsou na tom Češi?

Výsledky výzkumu dokazují, že délku penisu opravdu vnímá každý jinak.

I když se všeobecně neschvaluje stydět se za vlastní tělo, vtipy o malých penisech jsou většinou výjimkou. Společnost tvrdí, že na velikosti záleží, což tak trochu vyvíjí tlak na všechny muže. Proto server Dred.com nedávno udělala průzkum mezi tisícovkami lidí v Evropě a USA, které požádal, aby uvedli velikost svého penisu. A jak to dopadlo? Čísla se dost liší a určitě vás překvapí. Přesvědčte se sami.

Společnost Dred.com zkoumala více než 2 000 lidí z devíti evropských zemí a Spojených států, aby zjistila, co si myslí o penisu. Porovnávala vnímanou průměrnou délku penisu, ideální délku penisu ve všech zemích a srovnávala statistiky. Při jejich čtení je důležité vědět, že průměrná délka penisu je zhruba 13 centimetrů. Toto měření je globální a platí pro penisy ve ztopořeném stavu. Tento průměr nevyjadřuje vnímanou průměrnou délku nebo představy ideální délky penisu.

Pro muže a ženy je ideální průměrná délka penisu o dva centimetry větší. Na tom se shodli dotazovaní v každé zkoumané zemi. To dokazuje, že si ideální penis představují větší, než je skutečný průměr. Celkově ženy věřily, že průměrná délka je téměř 14 centimetrů, a muži si dokonce mysleli, že je to přes 14 centimetrů. Ideální délka by pak podle žen byla skoro 16 cm a podle mužů až 16,5 cm. U mužů tedy byla obě čísla větší, což může znamenat, že je pro ně délka penisu významnější vzhledem k sebedůvěře.

Co se týče nejvyšších vnímaných standardů, v tomto ohledu zvítězilo Polsko. Průměrnou délku tam tipovali na 15,7 cm, ideální pak na 17,2 cm. Hned za nimi bylo Rakousko s vnímanou průměrnou délkou 15,5 cm. Ideální délka penisu je pro ně dokonce 17,5 cm. Ukázalo se, že na východě Evropy jsou čísla v obou kategoriích vyšší. Bezkonkurenčně nejhorší čísla naopak tipovali ve Velké Británii. Průměrná délka penisu je podle nich pouhých 12,5 cm, ta ideální pak něco přes 14 cm. Hned v závěsu skončila Francie s vnímanou průměrnou velikostí 13,7 cm a ideální téměř 15 cm. O Češích se bohužel studie v žádné ze zkoumaných otázek vůbec nezmiňuje.

A na závěr se nabízí otázka: záleží na velikosti penisu? Společnost obecně vnímá velikost penisu jako hodně důležitou. Mužům dodává sebevědomí a pro mnoho žen je určitě taky významná. Jak ale můžete nejen v tomto výzkumu vidět, normy pro to, co je malé, co průměrné a co velké, se samozřejmě národ od národa a jednotlivec od jednotlivce značně liší. Takže nevěště hlavu a raději se soustřeďte i na jiné věci, které můžou sex udělat nezapomenutleným.

Sdílejte článek
Štítky velikost Penis studie národy

Přečtěte si také