ODHALENO: Takhle flirtují jednotlivá znamení zvěrokruhu! Lev vám všechno koupí, Býci zkoušejí…

Jak poznáte, že s vámi kluk nebo holka flirtuje a opravdu vás chce? Stačí si zjistit znamení zvěrokruhu a hned poznáte jejich zaručené triky!

Z horoskopu a znamení zvěrokruhu se dá vyčíst opravdu všechno, i co se sexu či vztahů týče. A týká se to samozřejmě i flirtování. Koketování s protějškem, který se vám líbí, patří samozřejmě k základu dlouhodobých vztahů i podstatně kratších románků. Jak ale poznat, že s vámi druhá polovička opravdu flirtuje a vy si nenabíháte na obří trapas? Stačí se jednoduše řídit horoskopem. Každé znamení má totiž své typické vlastnosti, a tedy i vzorce chování, podle nichž se většinou řídí. A svůj jasný modus operandi mají právě i v oblasti flirtu. A vážně to do puntíku sedí!

Beran – Extroverti, kteří se rozhodně nebojí s někým flirtovat. I přesto mají ve zvyku nenápadně provokovat a škádlit, dokud je druhá osoba neosloví první. Poté vnímají každý její krok i slovo a využijí každé příležitosti, aby mohli začít naplno flirtovat.

Býk – Ve flirtování platí za introverty. Svému objevu raději věnují letmý pohled, dělají nenápadného a čekají na akci z druhé strany. Jsou také velmi trpěliví, takže u dobývání svého protějšku rozhodně nikam nespěchají a vše velmi rozmýšlejí.

Blíženci – Také Blíženci si vše promýšlejí a neflirtují s nikým, o kom nic nevědí. Ještě před vzájemným otrkáváním si tedy svůj protějšek pořádně prozkoumají, a to i pomocí Googlu a sociálních sítí. Ano, i menší doping v podobě stalkingu je dnes velmi používanou metodou. Blíženci pak znají základní informace a koníčky, od nichž se mohou v konverzaci odpíchnout.

Rak – Citlivé a rodinné typy. V konverzaci se svou vyvolenou/vyvoleným se tedy baví právě o rodině a blízkých. Je to totiž pro ně nejdůležitější věc, která Rakům jasně řekne, jestli za to ten druhý opravdu stojí.

Lev – Při svých snahách někoho sbalit jsou opravdu štědří a nešetří penězi. Svou polovičku rádi obklopují drahými dary, vezmou ji do luxusní restaurace, či dokonce na operu. Lvi totiž chtějí ukázat, že mají nejen peníze, ale dokážou si navíc žít na úrovni.

Panna – Chtějí vědět sebemenší detail o svém milostném objektu. Při konverzaci si všímají každého pohybu, grimasy a řeči těla. Panny chtějí být totiž na vše připravené.

Váhy – Asi nejvytrvalejší znamení. Zkrátka svůj úlovek dobývají tak dlouho, až se jim to povede. A to i za pomoci trapných vtípků a hlášek, které jinak moc nefungují. Váhy jsou prostě kouzelníci.

Štír – Mají rádi výzvy a tajemné protějšky, u nichž nevědí, co čekat. Pečlivě svůj záhadný objev sledují, udělají si o něm analýzu a pak k němu přistoupí se svými poznatky. A když se z toho vyvine nečekaně hluboká konverzace, tím lépe pro ně.

Střelec – Nejsou žádní nerváci, naopak bývají při flirtování správně uvolnění a klidní. Na férovku tomu druhému řeknou, že se jim líbí a že by zkrátka měli zájem. Na druhou stranu, pokud je následná konverzace začne nudit, umějí to také dát velmi upřímně najevo.

Kozoroh – Běžně vážní a seriózní, při flirtu se však dokážou pořádně rozvášnit. V konverzaci jsou zábavní, používají doteky a dávají velmi otevřeně najevo svou náklonnost. Pokud ale nevidí pořádnou odezvu na druhé straně, dokážou být pořádně nejistí.

Vodnář – Ve flirtování jsou jako doma. Vodnáři jsou na akci ti první, které vidíte, jak jdou někoho balit na bar či ke stolu. Jsou velmi komunikativní a otevření, nemají ale žádné postranní úmysly. Nejdřív se totiž chtějí spíše kamarádit, a pokud jde pokec opravdu dobře… no, kdo ví, co bude potom. Rozhodně se však hned nevrhají do postele.

Ryby – Nic neskrývají. Naopak, jdou do milostného dobývání naplno, umí svému protějšku pořádně zalichotit a přijít s vtipem, po němž se oba lámou v pase. Často ale hned myslí na vážný vztah, což je při počátečním flirtováním občas problém.


Přečtěte si také