ODHALENO: Těchto 5 věcí byste měli udělat hned po sexu! Jaké a proč?

Experti na vztahy tvrdí, že není důležitý ani tak sex samotný jako to, co budete dělat chvilku potom. Jestli chcete, aby vás opravdu sblížil, tak udělejte těchto pět věcí.

Tyto věci posílí velmi váš vzájemný vztah. Zaprvé hlaďte se, dotýkejte se jeden druhého. I když to může znít jako samozřejmost, není tomu tak. Není úplně ideální se po sexu odvalit na svou půlku a usnout. Zkuste i masírování. Zvyšuje to pocity blízkosti a sounáležitosti.

Dýchejte synchronizovaně. Vypadá to možná jako hloupost, experti to ale myslí vážně. Přitulte se k sobě do tvaru lžíce. Prý se po chvilce synchronizuje vaše dýchání přirozeně. A k tomu ještě srdeční tep. Pocit intimity tak bude nejsilnější.

Dejte si společnou vanu nebo sprchu. Když si dáte společnou vanu, prodloužíte tím pocity sounáležitosti. Navíc umocníte pocit, že k sobě patříte. Po sexu navíc koupal prospěje i hygieně.

Předčítejte si. Pořád víc párů přiznává to, že pocity intimity vyvolává to, když leží vedle sebe v posteli a předčítají si nahlas knihu. Žánr ani to, kdo předčítá, není důležité.

Přineste do postele jídlo. A najezte se společně, můžete si při tom povídat anebo se můžete krmit navzájem. Takové společné chvíle posilují vztahy u většiny párů.

Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy muži vztahy milování sbližování

Přečtěte si také