Sex a vztahy

2. července 2017 10:12

redakce Prima Lajk

Odhaleno! Tohle je ideální velikost penisu podle žen. Vážně chtějí všechny velkou kládu?

Nekonečné měření velikosti a zjišťování průměru se pár vědců rozhodlo nahradit výzkumem, kdy si ženy samy měly vybrat ideální mužskou chloubu. Jak to dopadlo?

Tým vědců v čele s neuroložkou Nicole Prause nechal na 3D tiskárně vyrobit prototypy penisů. Nepůsobily sice moc realisticky, neměly tvar mužského přirození a byly modré, ale i tak si ženy byly schopné vybrat, co se jim nejvíce líbí. Záleželo totiž především na jejich velikosti.

Sedmdesát pět žen si mělo vybrat jednu velikost pro náhodný sex na jednu noc a druhou velikost pro dlouhodobého partnera. A výsledky to jsou opravdu překvapivé. Zatímco u sexu na jednu noc dávaly ženy přednost větším penisům a chtějí si tuto jednorázovku pořádně užít, u dlouhodobého vztahu se spokojily s dalekomenšími rozměry.

Ideálně velký penis pro životního partnera měří 16 centimetrů a obvod má 12,2 centimetru. To je o něco více, než jaká průměrná velikost nádobíčka podle všemožných statistik. Ta dosahuje jen 13,1 centimetru! Takže ženy, ačkoli tvrdí, že na velikosti nezáleží, by si v reálu vybraly muže, který má nádobíčko větší. A u nezávazných dobrodružství by se spokojily i s ještě o pár centimetrů větším chlapákem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také