ODHALENO: Tohle je místo, kde chtějí mít ženy nejvíc sex! Ne, postel to vážně není

Studie ukazuje, že ženy chtějí při sexu pořádnou dávku adrenalinu a vzrušení. A možná taky touží po tom, aby vás při hrátkách někdo načapal.

Pokud si myslíte, že holku nejvíce potěšíte klasickou romantikou při svíčkách a něžným sexem v posteli, možná vás následující řádky nemile překvapí. Zapálení svíček, zhasnuté světlo a následné milování v misionářské poloze za tónů smyčového kvarteta sice zní hezky a jak z romantického filmu, vaši partnerku ale ve skutečnosti vzruší něco úplně jiného. Ženy ve skutečnosti touží po sexu na daleko více vzrušujícím místě, než je postel!

Web Sleep Cupid provedl studii mezi třemi tisícovkami žen na otázku vysněného sexuálního místa a výsledky byly přeci jen malinko překvapivé. Vyšlo najevo, že ženy nejčastěji sní o sexu v letadle nebo na schodech. Proč? Dámy se prostě nezdají a vyhledávají adrenalin a riziko toho, že je může někdo načapat! Hned v závěsu jsou proto ze stejného důvodu veřejné akce jako svatby, večírky, narozeninové oslavy atd. Na třetím místě je sice ohraný, ale osvědčený sex na pláži. Sice to je klišé, ale kloubí se zde jak léto, romantika, tak i možnost nachytání nevítaným pozorovatelem. Holky mají zkrátka často jiné choutky, než byste tušili.

Sdílejte článek

Přečtěte si také