ODHALENO: Tohle jsou ideální partneři pro ženy podle znamení zvěrokruhu. Panny potřebují snílka, Ryby zase...

Nejste si jisté, kdo je pro vás ten pravý? Poznejte to podle znamení zvěrokruhu.

Lidé odnepaměti používají znamení zvěrokruhu, aby předpověděli nejrůznější věci týkající se téměř všech oblastí života. A upínají se na ně zvláště ve vztahových záležitostech. Existuje mnoho horoskopů, které se zabývají tím, jaká znamení se k sobě hodí, jaká si spolu nejvíce užijou líbání, sex, dovolenou, partnerský život... A my jsme se tentokrát rozhodli zaměřit se na vysněného muže pro ženy právě podle toho, v jakém znamení zvěrokruhu se narodily. Dámy, jak tedy vypadají a jací jsou ti praví právě pro vás?

Beran: hráč

Vyhráváte každou společenskou hru, milujete risk a často neudržíte příliš dlouho pozornost. Dobrým partnerem je pro vás hráč počítačových her, protože má velmi dobrou fantazii a je opravdový dobrodruh (alespoň ve vlastní hlavě).

Býk: nerd

Nerdi jsou pro vás ideálníi, protože rádi zůstávají doma a odpočívají. Jsou dostatečně chytří na to, aby stačili vaší inteligenci. Jsou neskutečně vděční, že mají přítelkyni, a podle toho se k ní i chovají – což vy máte rády. A navíc brýlích vypadají fakt sexy.

Blíženci: namyšlený sympaťák

Lidé o vás často říkají, že jste žena svou tváří. A přesně takový by měl být i váš vysněný muž – ačkoliv se někdy může zdát, že je příliš arogantní, vy víte, že je to ve skutečnosti zlatíčko. Navíc máte taky rádi kluky, kteří s vámi dokážou držet krok a nehrozí, že byste se s nimi nudili.

Rak: slaďouš

Celý život se snažíte chránit své city, takže vedle sebe potřebujete mít partnera, který s nimi zachází velmi citlivě a opatrně. Takový muž si nebude s vašimi emocemi zahrávat, a když slíbí, že vám nikdy neublíží, tak to opravdu neudělá.

Lev: podporující muž

Zbožňujete být středem pozornosti, proto potřebujete někoho, kdo vás v tomto bude podporovat, ne s vámi o místo na výsluní bojovat. Většina vztahů neustojí dvě hvězdy, takže pro vás je ideální takový muž, který vás bude sledovat z publika a nechá vás zářit.

Panna: snílek

Máte tendenci být velice analytické, hyperkritické a trochu nepřístupné. Potřebujete proto někoho, kdo je sexuálně nespoutaný a pomůže vám trochu se uvolnit a vyzkoušet nové věci. Zároveň by si občas měl malovat vzdušné zámky a mít své sny, které s vámi budé chtít plnit, aby vás občas dostal ven z reálného světa.

Váhy: zábavný muž

Jste okouzlující a společenské a potřebujete přítele, který s vámi dokáže držet krok. Lidé jsou pak rádi ve vaší společnosti a vnímají vás jako velmi zábavný pár.

Štír: sexy muž

Jste vášnivé osoby s výraznou sexualitou a potřebujete vedle sebe někoho, kdo bude v tomto ohledu stejný dobrodruh jako vy a zajistí, že se vám z něj budou podlamovat kolena.

Střelec: flexibilní muž

Milujete cestování po nových zemích a městech. Rádi přespáváte v hosteli, poznáváte cizí lidi a zažíváte nové věci. Proto potřebujete partnera, který umí být spontánní a myslí si, že seskok padákem je vzrušující zábava, ne sebevražda.

Kozoroh: muzikant

Jste velmi praktické a rády máte svůj život naplánovaný. To se hodí, často to může být celkem nuda. Potřebujete proto někoho, kdo žije pro své umění a ukáže vám nový pohled na svět i na váš vlastní život.

Vodnář: citlivý muž

Jste velmi chytré a nedáváte příliš najevo své emoce. To je důvod, proč potřebujete partnera, který je vyloženě emocionální. Spolu pak budete tvořit naprosto vyvážený pár.

Ryby: umělec

Máte uměleckou duši a umění dokážete opravdu ocenit. Budete spokojené, když zůstanete ve stínu svého partnera a necháte na něm, aby svět a především vás okouzloval on vlastním umění.

Sdílejte článek

Přečtěte si také