ODHALENO: Tohle jsou nejhorší páry podle horoskopu. Střelec se bude s Býkem nudit, Štír nesnese…

Jaké páry by to spolu podle zvěrokruhu ani neměly zkoušet?

Být ve vztahu je někdy náročným a téměř až nesplnitelným úkolem. Zatímco někteří lidé jsou si pro sebe doslova souzeni, jiní i přes počáteční vášeň a velkou přitažlivost brzy zjistí, že jejich pouto zkrátka nemá budoucnost. Ač se totiž snaží sebevíc, jejich vztah nefunguje, jak má, a neustále musí řešit nějaké problémy. A po nekonečných hádkách či frustraci se stejně rozejdou. Chtěli byste podobnému nezdaru předejít? I v tomto případě nestačí nic „menšího“, než se řídit znamením horoskopu.

Každé znamení má totiž logicky své vlastnosti a ze zvěrokruhu se dá snadno vyčíst, kdo k sobě má blíže a kdo k sobě naopak vůbec nepasuje a časem pohár trpělivosti mezi nimi přece jen přeteče. Některá znamení toho zkrátka nemají moc společného, nebo se naopak budou časem odcizovat kvůli svým výrazným vlastnostem. A ne vždy platí, že protiklady se přitahují. Jaká znamení zvěrokruhu by to tedy možná ani neměla zkoušet?

Býk a Beran – Býk je neústupný a také pro Berana je tvrdohlavost jedním z důležitých znaků. Jakmile se tedy dostanou do sporu, ani jeden z nich necouvne byť jen o centimetr a budou se stále držet svého názoru. Býk bude chtít stále vědět, jak na tom jejich vztah je, což bude Berana neskutečně vytáčet. Je to právě většinou Beran, kdo dá nakonec svému protějšku kopačky a Býk se bude (většinou marně) domáhat vysvětlení.

Býk a Střelec – Býk radši stráví večer v klidu domova, zatímco Střelec se rád vydává za dobrodružstvím a hledá vzrušení. Býk pak často nedá Střelcovu divokou povahu ani psychologické hry.

Blíženci a Kozoroh – Blíženci jsou společenští, vyhledávají zábavu či konverzace se zajímavými lidmi a dělají to, kam je nos zavede. Kozoroh je naopak workoholik a detailista, co má vše pečlivě naplánované. Na rozdíl od Blížence není vůbec spontánní, což začne partnera v tomto znamení brzy ubíjet a štvát.

Rak a Vodnář – Rak má rád svou nezávislost a zároveň je samotář, jemuž nevadí trávit čas doma. Vodnář je naopak volnomyšlenkářský. Rak tak může nabýt dojmu, že někoho jako Vodnáře ve svém životě nepotřebuje. Navíc ho bude vytáčet, že ho Vodnář neustále opravuje a upozorňuje ho na chyby.

Lev a Štír – Lvi jsou šarmantní a hraví a myslí si, že jejich charismatu každý podlehne. Jenže v případě Štíra to rozhodně neplatí. Na toho lví kouzla nezabírají a nechávají je zcela chladným. Štíři jsou navíc dost žárliví, což jejich případného partnera odradí.

Střelec a Panna – Ani jeden z nich se nechce vázat. Panny si o Střelcích myslí, že jsou lehkovážní a nikdy nedomýšlí důsledky svých činů. A Pannám opravdu neimponuje, když jejich partner o sobě nedává vědět, nebo na několik dní zmizí za dalším svým dobrodružstvím.

Panna a Váhy – Panny bývají kritické a navíc chtějí mít za všech okolností pravdu. Váhy o sobě naopak často dost pochybují a neustálé narážky či kritika mohou snížit jejich sebevědomí. Vahám tak podobný vztah nedělá vůbec dobře. Panny pak získají pocit, že jsou Váhy moc upjaté a nenechají si nic poradit.

Beran a Štír – Opravdu výbušná kombinace, která zaručuje spousty vášně, vypjatých emocí a intenzivního jiskření. Jenže po žhavém začátku jak z romantického filmu mohou tyto jiskry brzy způsobit nechtěnou explozi, po níž si naopak půjde pár po krku a jejich domácnost se změní v nekompromisní Itálii.


Přečtěte si také