ODHALENO: Tohle jsou největší hysterky podle horoskopu! S jakým znamením není k vydržení?

Občas narazíte na partnera, s kterým je soužití velký test vašich nervů a bojíte se mu cokoliv říct. Jak poznáte, že zrovna vy jste možná narazili na hysterického člověka? No přece podle horoskopu!

Asi každý z nás zná ve svém okolí alespoň jednoho člověka s poněkud vznětlivější povahou, vnitřním napětím a sklony k hysterii. A všichni tušíme, že život s takovým člověkem není žádný med a pro mnohé lidi se může proměnit téměř až v peklo. Hysterie se charakterizuje jako citová labilita či sebestřednost se sklonem k afektovanému chování či teatrálním výstupům, jež často okolí nechápe. Své blízké pak hysterici často zraňují nadávkami, pomlouvají je za zády, snižují jim sebevědomí a nebojí se také citelného ponižování.

Zkrátka to jsou lidé, s nimiž (když to na ně přijde) nechcete zrovna přijít do kontaktu. I když jsou pak za hysterky označovány zejména ženy, ani opačnému pohlaví se tyto nehezké vlastnosti nevyhýbají. A jak poznáte, že zrovna vy můžete chodit s hysterkou? Jako vždy vám v tom poradí starý dobrý horoskop, který nám díky charakterizaci jednotlivých znamení dává poněkud jasnou odpověď. Na jaká znamení byste si tedy měli dát bacha?

Rak

Ženy narozené v tomto znamení jsou emotivní a mají složitý vnitřní život. I když místy působí nesmírně silně, v období zranitelnosti jsou naopak schopny chovat se iracionálně a až dětinsky. Spolupráce s nimi v tomto stavu je prakticky nemožná. V extrémních případech dokážou být citovými vyděračkami, jež umí snadno vyvolat pocit viny. Jejich zbraní jsou slzy a své neveselé a agresivní nálady dokážou přenést na své okolí.

Panna

Dokážou být starostlivé, jemné, obětavé a pečující. Jakmile však nejde jejich milostný život podle plánu, umějí se proměnit v otravné a kritické perfekcionistky, jež vyčítají svému partnerovi první i poslední. Nebojí se svůj protějšek neustále komandovat a trápit ho uštěpačnými poznámkami. Psychicky nemocné ženy pak dokážou být až neurotické, kritické a ledově chladné. Není divu, že se jim v těchto případech podaří partnera často vypudit.

Štír

Jedná se o nejemotivnější a nejvášnivější znamení. Ženy v tomto znamení bývají silnými osobnostmi a kdo se jim líbí, toho prostě mají. Jejich neuvěřitelná vášeň a mocný zápal ovšem dokáže být spalující možná až příliš. Mužům podobné ženy často nahánějí strach. Cítí, že láska Štírů je vysaje až na kost. Svůj protějšek emocionálně vysávají, jsou chorobně žárlivé, závistivé a pomstychtivé. A když na to přijde, může se obří láska v jejich případě snadno změnit ve velkou nenávist.

Sdílejte článek

Přečtěte si také