návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Sex a vztahy

ODHALENO: Tohle se stane, když máte sex s těhotnou ženou! Na co si dávat bacha?

Vzrušují vás těhulky? Tak se připravte na tyhle věci.
Vydáno: 14.12.2017
Jak to funguje?
Autor: istock.com Jak to funguje?

Dneska se konečně dozvíte odpověď na otázku, jestli při sexu s těhotnou může špička penisu narážet do hlavičky nenarozeného dítěte. A nedělejte, že vás to nikdy nenapadlo. Na to vás až moc dobře známe! Jak to tedy je?

Nebojte, nudnou lekci z anatomie tentokrát přeskočíme, takže jen ve zkratce. Fétus (plod) je každopádně uvnitř dělohy krytý nejen velkým množstvím plodové vody, zároveň se ale nachází uvnitř děložního vaku, ze kterého až do porodu nemůže lidově řečeno utéct. Jediné, co se tak může stát je, že budete do plodu mírně šťouchat. Přitom nezáleží ani tolik na vaší délce (ehm), jako spíš na pohybech pánve u ženy. Pro ni je to asi na stejné úrovni, jako by těhotná vybíhala schody.

Jinými slovy, nemějte obavy. Sex s těhotnou je naprosto bezpečný, naopak se v některých případech dokonce i doporučuje. Takže… jen do toho?

Proč jsou ženy při sexu hlasitější než muži?

12 důvodů, proč jsou ženy při sexu hlasitější než muži

Poznáte, co je na fotce špatně?

Obrázek, z kterého šílí celý internet! Poznáte, proč je tato rodinná fotka tak děsivá?

Článek je zařazen v: Sex , těhotná žena , plod , Penis , dítě

reklama