ODHALENO: Tvar prsou prozradí, jaká je holka v posteli! Jak je na tom ta vaše?

Jsou většími divoškami ženy s lentilkami, nebo velkými nárazníky?

Věděli jste, že v některých zemích se dříve z ňader i věštilo? Hádáme, že tuto disciplínu vykonávali hlavně muži. A sice to zní zajímavě, ale my se nyní budeme soustředit na něco jiného. Je to víc než jednoduché, podle typu ňader lze totiž poznat, jaká je žena v posteli i mimo ni. A my vám to samozřejmě vysvětlíme. A velmi rádi!

1. Pecičky – Někdy nazývané rovněž jako lentilky. V podstatě jde o plochou dráhu, na níž se, podle počasí, vyskytují nebo nevyskytují dva výčnělky, jejichž velikost není pro typologii ženy zásadní. Tento typ hrudníku patří obvykle ženě inteligentní a přemýšlivé. Pokud jsou v posteli dostatečně uvolněné, dokážou být ale také velmi vášnivé, jsou ochotné experimentovat a celkově vás čeká hodně divoká noc. Pokud však uvolnění chybí, jsou nudné a obvykle jim patří přezdívka „prkno“.

2. Švestičky – Malá ňadra, která se obvykle vejdou do sklenic na aperitiv. Ženy, které mají tento typ prsou, jsou obvykle velmi společenské a oblíbené. To je dáno hlavně tím, že nejsou nijak náročné. Obvykle se spokojí s málem. A to i v posteli. Můžete s nimi dělat, co chcete, protože bývají velmi submisivní.

3. Hruštičky – Když má žena postavu typu hrušky, obvykle se sebou moc spokojená není. Pokud má ale prsa tvaru hrušky, může jásat. A stejně tak pánové. Majitelky těchto zázraků jsou totiž velmi chytré a náruživé. Miluji dobrodružství a vždycky jsou v kurzu. Sexualita z nich přímo číší a jsou velmi vášnivé. V životě mají rády nezávislost a dokážou se o sebe postarat.

4. Jablíčka – Kulatá, souměrná ňadra, která jsou přesně stvořená do velké mužské ruky. Tyto ženy jsou smyslné, ale velmi těžko dosahují orgasmu. Během života moc mužů nevystřídají, mají rády osvědčené polohy a nějaké vášnivé sexuální hrátky či experimenty si zrovna dvakrát nepotrpí. V životě se soustřeďují hlavně na rodinu. A péče o ni je pro ně životním cílem.

5. Melounky – Zřejmě není nutné vysvětlovat, jak vypadají ňadra tohoto typu. U tohoto tvaru prsou je ovšem typologie žen nejsložitější. Ženy působí velmi smyslně a svou ženskost umějí prodat. Mnohdy je to ovšem pouze divadlo. Tyto dívky bývají v posteli často psychicky bloklé, protože neunášejí tlak očekávání, které u nich většina mužů má. Sex proto často končí pro obě strany značně rozpačitě a ani jedna si ho pořádně neužije.


Přečtěte si také