ODHALENO: Tyhle lži muži nejčastěji říkají o svých penisech. Vážně si myslí, že jim to holky věří?

Muži jsou na svůj úd odjakživa zatíženi. Chlubí se, jak ho mají velký a kolik toho dovedou. To ale není všechno. Co všechno si dokážou vymyslet a co je pak pravda?

„Mám šíleně velký penis.“ Tohle je už taková klasika, kterou ale musíme zmínit. Každý muž si myslí o svém penisu, že je velký a když ne, aspoň to namlouvá ženám, na které má zálusk. Jenomže není možné, aby byl opravdu každý muž tak výborně vybaven. A samotné ženy se často mohou pak na vlastní kůži přesvědčit, že to tak bohužel není. Průměrná délka penisu je 9 centimetrů, při erekci pak 13 cm. Muži se tak často chlubí údaji, kterými nedisponují a hlavně, často své lži sami uvěří.

„Nikdy jsem si penis nepřeměřoval.“ Lež, kterou nemůžete tomu druhému uvěřit. Spousta mužů ochutnávala vlastní sperma, takže skutečnost, že by si nějaký neměřil penis, je těžko uvěřitelná. Možná ho spíš zklamaly údaje, jaké naměřil, takže vám to nechce říct nebo chce vypadat suverénně. Jsou dva tábory mužů – buď o svém penisu mlčí, anebo přehání, jak je extrémně velký.

„Kvůli kondomu nemám erekci.“ Aneb kondomy jsou malé, těsné, nepříjemné… No, vzhledem k tomu, že muži lžou o velikosti svého penisu, tak není divu, že lžou o tom, že jsou jim kondomy malé. Ve skutečnosti opravdu málokdo potřebuje větší než standardní velikost, která se prodává v obchodech.

To, že jsou těsné, sice je pravda, ovšem někteří muži se moc rádi vymlouvají na problém s erekcí kvůli kondomu, má snižovat prožitky, citlivost. Podle expertů stačí začít s kondomem masturbovat a pak s ním nebudou mít problém. V každém případě „bez“ se do dobrodružství rozhodně nepouštějte.

Sdílejte článek
Štítky Sex muži vztahy

Přečtěte si také