návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Sex a vztahy

ODHALENO: Udržovací sex může být poslední naděje vašeho vztahu! V čem spočívá a proč tolik pomůže?

Jestli jste pod shonem běžných událostí a prostě nestíháte mít s partnerem sex, potom byste rozhodně měli znát tajemství takzvaného udržovacího sexu. Jak si ho co nejvíc užít?
Vydáno: 16.06.2020, sis
sex
Autor: istockphoto sex

Snad každý pár, který je spolu dlouhodobě, začne po nějakém čase mít problém s tím, že si nenajde čas na sex. Večer totiž jste už obvykle unavení a ráno zase není času nazbyt. To může ale v dlouhodobém horizontu vést k hádkám anebo se naopak napětí nemá kde vybíjet. Vzniká tak odcizení mezi partnery a může docházet i ke snížení sebevědomí. Tehdy je dobré zvážit, jestli není na místě takzvaný udržovací sex.

Je to takový sex, který do svého vztahu zahrnete vědomě. Můžete se takhle například dohodnout předem, nebo si ho naplánovat na nějaký den v týdnu. Sice se to může zdát dost bizarní, ale někdy je lepší si předem dohodnout i takovou věc jako je sex. Ze začátku se možná budete cítit divně, ale časem se do nového rytmu dostanete a nakonec určitě nebudete litovat, že jste nezapomněli. Nejoblíbenějším dnem je podle výzkumů většinou sobota nebo neděle. Udržovací sex jednou týdně je určitě lepší než žádný. 

polštář vztahy sex

ODHALENO: Zapojení této věci do sexu zaručí ženám nezapomenutelný orgasmus! Na co nesmíte v posteli zapomenout?

Článek je zařazen v: Sex , udržovací sex , vztahy

reklama