reklama

reklama

Vážně chtějí muži sex na prvním rande víc než ženy? 1
Autor: istock.com Vážně chtějí muži sex na prvním rande víc než ženy? 1

ODHALENO: Vážně chtějí muži sex na prvním rande víc než ženy? Odpověď vás překvapí!

Publikováno: 02.11.2018
Přestože nám časopisy radí, abychom vydrželi do třetího rande, realita je trochu jinde… Jaké jsou tedy statistiky?

reklama

Tedy, překvapí vás tak napůl. Ano, chlapi vážně myslí na sex hned na prvním rande mnohem častěji. Oním překvapením je spíše samotné číslo, k němuž došly studie na toto téma. Na sex na prvním rande totiž myslí “jen“ čtvrtina mužů. Což je přece jen méně, než by si některé dámy myslely. Pořád ovšem nad ženami jasně vedou. Nad intimními hrátkami po první schůzce podle studií myslí jen jedna ze 14 žen.

Klasického pravidla tří rande se pak drží čím dál méně lidí, aktuálně je to jen jeden z osmi dospělých. Zároveň studie dokazují, že čím déle počkáte, tím se zvyšuje pravděpodobnost delšího svazku. A to právě díky tomu, že máte ověřeno, že se dokážete oba ovládat a už se přece jen trošku znáte.

A kteří muži budou nejvíce tlačit na pilu už při první schůzce? Pánové ve věku 35 až 44 let. Následovat je budou ti od 25 do 34 let. Ukázalo se, že ženy si sex spojují více s láskou. Zatímco na sex s láskou by si počkalo 21 % žen, to samé by chtělo jen 9 % mužů. Sex s láskou poté nejvíce chtějí starší ženy, které už oslavili 55. narozeniny.

Na myslí muži při sexu? 1

ODHALENO: 6 šílených věcí, na které myslí chlapi během sexu! Holky, tohle možná ani vědět nechcete!

Ideální rande podle horoskopu. 1

Ideální místa na první rande podle znamení zvěrokruhu! Kde nejlépe sbalíte Berana nebo Pannu?

reklama