Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Sex a vztahy

ODHALENO: Většinu holek rajcují jiné sexy holky, zjistili vědci. Jsou všechny lesbičky?

Sníte o žhavé lesbické trojice? Pak pro vás máme dobré zprávy.
Vydáno: 13.09.2017
Není zač

Je to památná chvíle. Vlastně by se měla poznačit v kalendáři a slavit každý rok. Konečně se totiž potvrdilo, o čem mnoho mužů již roky tajně snilo. A totiž že ženy rády sledují nahé fotky jiných žen.

Jaké holky uvidíte v pořadu Take Me Out?

VIDEO: V šílené seznamce Take Me Out si budou chlapi vybírat holku z 30 československých sexbomb! Jaká se nejvíc líbí vám?

Vědci z univerzity v Essexu dali dohromady studii, která zahrnovala 345 žen. Těm byly demonstrovány nahé fotky jiných žen. Následně se zjistilo, že 82 % testovaných žen tyto fotky vzrušily. To vědci poznali například i podle rozšířených zornic. Dál je to ale ještě lepší.

Ze všech žen, které se označily za heterosexuální, bylo 74 % vzrušeno fotkami jiných nahých žen. Doktoři tak dodávají, že tyto ženy vpravdě nejsou heterosexuální, nýbrž bisexuální či lesbické. Nezbývá, než vědcům za tohle životně důležité odhalení poděkovat.

Emily Ratajkowski

Nejžhavější video roku?! Sexbomba Emily Ratajkowski si úplně svlečená zarajtovala na koníčkovi

 

Mohlo by vás zajímat:

Reklama
Článek je zařazen v: Ženy, studie, gay, lesbický, bisexuální, Sex, nahé fotky, pohlaví, heterosexální
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama