Sex a vztahy

30. října 2020 15:15

brejsova.t@gmail.com

ODHALENO: Víme, co muži skutečně chtějí od vztahu! Vážně myslí jenom na to jedno?

Pokud si myslíte, že jediné, po čem muži touží, je sex, jste na omylu. Chlapi jsou daleko jemnější a komplikovanější duše, než jste si mysleli. Tohle jsou nejrozšířenější požadavky, které mají muži na svém seznamu. Budete se divit, zas tolik se totiž od žen neliší.

1. Muži chtějí upřímné ženy.

Odbornice na manželství Rinatta Paries tvrdí, že muži oceňují upřímnost u žen stejně jako věrnost, úctu a fyzickou přitažlivost. Takže dámy, žádné lži, výmysly a ani zbytečná kritika nejsou u mužů vítány.

2. Muži jsou romantičtější než ženy.

Při vědecké studii byla provedena srovnávací analýza zaměřená na četnost romantických gest u mužů a žen a výsledek vás možná překvapí. Ukázalo se totiž, že muži vyhrávají na plné čáře. V lásce jsou mnohem více otevření a zpravidla jsou obvykle první, kteří se přiznají ke svým pocitům. Ženy jsou oproti tomu pragmatičtější a vybíravější při hledání životního partnera. Proto by nebylo na škodu, kdyby i dámy čas od času udělaly nějaké velké romantické gesto.

3. Muži na ženách milují make-up.

Většina mužů se nechává slyšet, že není nic lepšího než přirozená krása, ale to je lež. Pánové milují, když je žena upravená, nalíčená, navoněná a sexy. Přece jen je fyzická atraktivita velmi důležitá a muži oceňují ženy, které se o sebe starají.

4. Láska prochází žaludkem.

Domácí strava je pro muže velmi důležitým faktorem v oblasti mezilidských vztahů. Dobré jídlo a provoněný domov vytváří pocit útulnosti a rodinného zázemí. Každý muž se cítí neuvěřitelně šťastný a vděčný, když mu jeho milovaná žena uvaří.

5. Muži nemají rádi pozornost na veřejnosti.

Ženy jsou daleko sdílnější s podrobnostmi z osobního života na sociálních sítích než muži. Ti se naopak vyhýbají zvláštní pozornosti a cítí se velmi nepříjemně, pokud je na ně vyvíjen tlak.

6. Muži potřebují osobní prostor.

Je prokázané, že ženy se snaží trávit veškerý volný čas se svým partnerem, zatímco muži často vyhledávají samotu a klid. V takové chvíli je důležité najít rovnováhu ve vztahu a udělat určité kompromisy, které budou vyhovovat oběma partnerům.

7. Sex není jediné na co muži myslí.

Muži myslí jen na to jedno. Zastaralý stereotyp, který je jen z poloviny pravda. Ve skutečnosti jsou pro muže důležité jiné faktory než jen fyzická blízkost. Potřebují cítit lásku, podporu a porozumění.


Přečtěte si také