ODHALENO: Ženy v těchto znameních horoskopu to mají rády tvrdě v posteli. S kterou holkou zažijete divoký sex?

Pánové, chcete v posteli pořádnou divošku? Stačí hledat mezi těmito pěti znameními zvěrokruhu!

Každý preferujeme v posteli něco jiného. Někdo chce něžný a romantický sex, další zase hledají vášeň a divoký sex se vším všudy. Pokud patříte do druhé kategorie a momentálně si prostě chcete co nejvíce užít, máme pro vás tip, jak si najít co největší divošku. Řiďte se samozřejmě jejím znamením zvěrokruhu!

Právě hvězdy a horoskop vám mohou díky popisu její osobnosti i často velmi přesně nastínit, jak to má dotyčná ráda při sexuálních hrátkách a zda se jedná o opravdovou dračici. A nutno říci, že v případě těchto znamení to opravdu sedí a nešlápnete v tomto výběru vedle. Takže, pánové, pokud chcete holku, která to má ráda hezky tvrdě a bez zábran, hledejte ji v následujících pěti znameních:

Beran – Ženy v tomto znamení jsou přirozené vůdkyně, které mají rády vše pod kontrolou. A to neplatí jen v práci a životě, ale také v sexu. Mají navíc rády dobrodružství, s nadšením zkoušejí nové věci a polohy a (nejen) při experimentování se velmi snadno rozvášní.

Lev – Milují vášeň, ale zároveň to mají rádi velmi intenzivně. V posteli na to zpočátku jdou pomalu, jakmile se ale dostanou do varu, dokážou v sobě zažehnout neskutečný oheň a energii, díky níž zažijete jeden z nejdivočejších sexuálních zážitků vašeho života.

Štír – Na první pohled se zdají nesmělé a submisivní. Jakmile ovšem dojde na věc, dokonale vám ukážou, že vlastně jen hezky klamou tělem. Milují vášeň, intenzitu a velmi brzy vás přesvědčí o tom, že jsou to sprosťandy, které to mají rády pěkně drsně. Vezměte na vědomí, že u tohoto sexu se pořádně zapotíte. Doslova.

Střelec – Dobrodružné znamení, které se nebojí experimentů a nových věcí. Zároveň si ovšem chtějí udělat za všech okolností dobře a nikdy nezapomínají na svůj orgasmus. Počítejte tedy s tím, že s ní bude v posteli pořádná divočina.

Vodnář – Jsou kreativní a kromě experimentování se nebrání ani žhavým sexuálním hrám. Většinou mají skvělou kondičku a jen tak se neunaví. Ženy ve znamení Vodnáře tedy potřebují nejen chlapa, který jim to dokáže udělat hezky tvrdě, ale má navíc super fyzičku a jen tak neodpadne.


Přečtěte si také