Po těchto potravinách budete nadrženi, jako kdybyste snědli modrou pilulku! Co byste měli sníst před sexem?

Přírodní afrodiziakum vás nažhaví víc než třeba filmy pro dospělé.

Od nepaměti se hledá něco speciálního, co by lidem pomohlo zvýšit jejich sexuální apetit a výdrž. Mohli jsme slyšet o bájném prášku z mandragory nebo amuletech. My pro vás máme dostupnější varianty, které máte běžně i u sebe doma.

ÚSTŘICE

Je to asi nejznámější přírodní afrodiziakum, ale kdo z vás ho někdy ochutnal? Někomu vadí jak konzistence, tak i chuť, pak jsou tu naopak lidé, kteří ústřice milují. Za zkoušku to stojí. Obsahuje velké množství zinku.

JAHODY

Stejně jako ústřice obsahují velké množství zinku a to je důvod, proč bychom si je měli před sexem dopřát. S kombinací se šampaňským neodolá nikdo. Pozor však, ať se neopijete, to je pak v háji všechno.

CHILLI

Pálivé papričky vás perfektně nažhaví. Prokrví celé tělo a nastartují mozek k činnosti. Stejným způsobem nastartují i pohlavní orgány.

FÍKY

Přirovnávají se k tvaru ženského těla. Obsahují velké množství hořčíků, který podporuje naší dobrou náladu a vytváří nám v těle serotonin. Jsou dalším přírodním afrodiziakem.

ČOKOLÁDA

Kdo by ji nemiloval. Čím větší obsah kakaa, tím lepší nálada. Obsahuje velké množství hořčíku a navodí skvělou atmosféru.


Přečtěte si také