POZOR! Tohle jsou 3 sexuální polohy, při kterých si můžete zlomit PENIS! Jaké prasárny vám mohou zničit nádobíčko?

Chcete mít pohodový a co nejméně bolestivý sex? Tak to byste se měli vyhnout těmto nebezpečným polohám.

Sex není jen velmi vášnivou či romantickou záležitostí, ale v některých případech může být i dosti bolestivý. Stačí chvilka neopatrnosti či až přílišná vášeň a nečekaný sexuální úraz je na světě. A věřte nebo ne, jedním z častých úrazů je pak zlomenina penisu, při níž samozřejmě utrpí muž velkou bolest, která ho, respektive jeho nádobíčko, může na čas diskvalifikovat z jakýchkoliv sexuálních hrátek.

Ve světě pak bylo provedeno mnoho studií, jež se zabývaly tím, v jakých polohách mužům toto zranění hrozí nejvíce. Z výsledků pak dali dohromady 3 polohy, v nichž se tento úraz stával pánům nejčastěji, a jsou proto považovány za nejnebezpečnější. A ne, nejsou to žádné pozice, kvůli kterým musíte být extra ohební či dělat psí kusy. Jsou to naopak pozice naprosto nejobyčejnější.

Na koníčka - Podle webu Medical Daily, polovina zlomených penisů je způsobena právě polohou, při které si žena si sedne ležícímu muži na klín. Stačí, když se žena nakloní až příliš dozadu a může dostat penis do nepřirozeného úhlu, ze kterého již není návratu. A protože se jedná o jednu z nejpopulárnějších poloh, měli byste si dávat obzvlášť dobrý pozor.

Zezadu - 41 % zlomenin vychází z polohy zezadu. Důvod je pak vcelku jednoduchý. K úrazu v této pozici podle lékařů údajně dochází, když muž v jistém úhlu svou chloubou prudce narazí do ženiny pánevní kosti. Bacha na to, pánové!

Misionář - Na třetím místě se umístila asi nejklasičtější a nejnudnější poloha vůbec. Zde si nějak neumíme představit, jak k těmto úrazům dochází, ale sázka na klasiku je asi někdy holt nebezpečná. Takže je možná nejvyšší čas, pro dobro vašeho penisu, začít experimentovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také