Těchto 5 faktorů rozhodne o tom, jestli vás podvede! Pokud s takovým člověkem chodíte, utečte!

Jestli je váš partner jeden z těchto pěti typů, dejte si pozor. Právě těchto 5 faktorů ovlivňuje, zda vám bude věrný.

Nestabilní dětství!

To, zda vás druhý podvede nebo ne, nemusíte ovlivnit vy. Naopak. Mnohdy za to mohou zážitky z dětství, které formují osobnost. Zaměřte se tedy na to, jaký vztah měli rodiče vašeho partnera. Pokud váš partner pochází ze stabilní rodiny, můžete si oddechnout… Tedy pokud jej nenapasujete do dalších ze čtyř typů.

Osobnost!

Ukazuje se, že dobrodružné povahy, které rády cestují, bývají náchylnější k záletničení. Může za to chuť neustále bádat a poznávat něco nové. A to něco můžou být i sexuální hrátky, které partnerovi buďto nedopřejete nebo mu jednoduše nestačíte. Dalším faktorem osobnosti, který by vás měl upozornit, je nesvědomitost a neurotičnost.

Síla!

Pokud chodíte s dominantní ženou, je tu větší riziko toho, že vám zahne. Ženy, které jsou domácími hospodyňkami a udělaly by pro druhého první poslední, nebudou těmi, které jim zahnou. Zato ty, které jsou samy sebou a nehrají ve vztahu submisivní roli, bývají častěji nevěrné.

Bohatství!

Bohatí lidé více záletničí. Lidé, kteří nemají dostatek peněz, mívají mindráky a taky nemají za co druhého zvát na drink nebo za co platit hotel. Zároveň je dokázáno, že podvádějí inteligentnější a vzdělanější ženy. Asi to bude zase tou sebejistotou.

DNA!

Někteří odborníci jsou toho názoru, že za podvádění může DNA, že existuje specifický gen, který způsobuje větší náchylnost nevěry. Dokazuje se ale, že nezáleží na pohlaví. Muži prý nejsou o nic víc náchylnější než jejich křehké polovičky.

Podívejte se na líbající se páry:

Sdílejte článek
Štítky Sex vztah postele

Přečtěte si také