Tohle je 5 druhů sexu, které v létě musíte zažít! Co byste měli alespoň jednou v životě zkusit?

Léto je na sex jako dělané. Alespoň jednou v životě byste měli zkusit intimní radovánky jinak, než jste zvyklí.

LÍNÝ SEX

V létě někdy bývá opravdu velké horko. Co je však ještě otravnější než 30 stupňů i v noci? Dusno! Nemáte sílu ani jíst, natož se pokoušet o milostnou aktivitu. Už jste ale zkoušeli líný sex? Poloha lžíce je na to jako dělaná. Partneři leží oba na boku, a mohou skvěle relaxovat a užívat si neuvěřitelné intimity.

SEX S OBLEČKY

Každý z nás miluje překvapení. Co se jednou stylizovat do sexy policajtky nebo vášnivého hasiče? Zkuste si obohatit večer takovýmto nevšedním způsobem. Užijete si skvělou srandu, ale hlavně nezapomenutelný zážitek.

Pokud vám jsou oblečky nepříjemné, vyměňte si alespoň roli dominance. Chlap ocení, pokud si ho žena jednou vychutná jako vášnivá dračice.

SEX S OVOCEM

Už jste někdy slyšeli o grapefruitovém sexu? Zkuste ho rozříznout napůl a do jedné poloviny vyříznout otvor. Nasadíte ovoce partnerovi na penis a začnete s ním lehce jezdit nahoru a dolu. Uvidíte, že na takový zážitek nikdy nezapomenete.

Ženy zase ocení hrátky s banánem nebo okurkou. Nezapomeňte však na kondom a pořádnou hygienu!

DIVNÝ SEX

Takový ten sex, který se stane vaší legendární historkou. Může to být s neznámým mužem nebo dlouholetým kamarádem. Většinou se tento sex nezažívá s vaší životní láskou. Už se vám stalo, že vám někdo olízal obličej jako pes? Nebo už vám kdosi předvedl „sexy“ tanec před samotným aktem? A co takhle spirituální vnímání vesmíru? Pokud ve svých myšlenkách nemáte nic podobného, nezažili jste zatím to správné dobrodrůžo.

HLASITÝ SEX

Zkuste se jednou vykašlat na sousedy nebo zvolte čas, kdy jste si jisti, že nikdo poblíž není doma. A na co? Na opravdové sexuální dobrodružství! Není na to se jednou pořádně uvolnit a zasténat. Tělo se maximálně uvolní a vy budete v naprosto jiné dimenzi. Je k nezaplacení prožít moment, při kterém se nemusíte hlídat. Je to ten nejintimnější zážitek, který se svým protějškem můžete zažít! Jen si pořádně zakřičte!

Sdílejte článek
Štítky léto Sex sex druhy sexu léto

Přečtěte si také