Tohle je 5 důvodů, proč byste nikdy neměli zažít sex na jednu noc! Co se vám může stát?

Ze začátku nám takový nápad může přijít super a uvolňující. Ale rozhodně nezní tak dobře následující den.

Obvykle se něco takového přihodí ve chvíli, kdy jsme podpořeni alkoholem a naše forma vnímání a hranic je značně porušena. Nepřijde nám jako hloupý nápad skoro nic, takže ani nápad strávit jeden noční románek s někým po ruce. Dalším důvodem, proč se k něčemu takovému rozhodnete, může být pokus zapomenout na starou lásku. Ale věřte, že se po sexu na jednu noc nebudete cítit o nic lépe. Tohle jsou jasné důvody, proč byste nic takového neměli nikdy dělat. 1. Spoďáry ze včerejška

Je pochopitelné, že jste na takovou akci nebyli značně připraveni. Ráno se budete muset obléknout do stejného spodního prádla, ve kterém jste v noci přišli. Nedej bože, když jdete rovnou do práce. Může se vám přihodit i fakt, že celý oděv, co máte na sobě, bude vhodný na noční večírek a ne na ranní procházku po městě a do zaměstnání

2. Kdo to vlastně je?

Po sexu spíte vedle osoby, kterou prakticky nemusíte vůbec znát. Je jasné, že se nedokážete uvolnit a proto celý spánek bude stát za prd. Co když bude chrápat, prdět nebo slintat? A co když chrápat, prdět a slintat budete vy?

3. Nemoci

Takové maléry snad ani nemusíme představovat. Je až neuvěřitelné procento lidí, kteří se při náhodném styku vůbec nechrání. Nejenomže nemůžete usnout, protože se nedokážete uvolnit, ale celou noc budete přemýšlet nad nemocemi, které jste mohli chytit.

4. Odchod domu

Když se snažíte vyklouznout z domu po takové noci, je to velmi nepříjemné. Nikdy se nechcete dostat do nepříjemné situace. Ale věřte, že se do ní určitě dostanete.

5. Jednu s tím a podruhé s tamtím

Když je takových nocí více, může se vám stát, že si o vás lidé začnou vykládat všelijaké věci. To je asi to nejnepříjemnější, co se může stát. Bacha na to. Nikdy nespěte takovým způsobem s lidmi, kteří se znají.

Sdílejte článek

Přečtěte si také