Tohle jsou 3 nejnebezpečnější sexuální polohy, při kterých si můžete zlomit penis! Jaké to jsou?

Na jaké oblíbené polohy by si měli dát pánové v posteli bacha?

Sex není jen velmi vášnivou či romantickou záležitostí, ale v některých případech může být i dosti bolestivý a muž i žena při něm mohou snadno přijít k úrazu. Stačí chvilka neopatrnosti či až přílišná vášeň a nečekaný sexuální úraz je na světě. Jedním z oněch častějších úrazů je pak tzv. zlomenina penisu, při níž samozřejmě utrpí muž velkou bolest, která ho může i na čas vyřadit “ze hry“.

Doktoři z Velké Británie se proto rozhodli provést studii, v níž chtěli zjistit, jaké sexuální polohy jsou pro pány a jejich přirození nejnebezpečnější a vzniká při nich nejvíce bolestivých nehod. Zaměřili se zkrátka na všechny jimi dostupné případy se zlomeným či pohmožděným penisem. Zjistili, při jakých polohách došlo k úrazům nejčastěji, a z výsledků dali dohromady 3 nejrizikovější. A pokud očekáváte na prvních místech nějaké komplikované polohy, budete asi velmi překvapeni.

Nejnebezpečnější sexuální polohou pro muže a jeho nádobíčko je totiž pozice zezadu! Rovnou 41 % mužů s úrazem penisu totiž k této bolesti přišlo právě při této poloze. Důvod je pak vcelku jednoduchý. K úrazu v této pozici podle lékařů údajně dochází, když muž v jistém úhlu svou chloubou prudce narazí do ženiny pánevní kosti.

Také další dvě nejnebezpečnější pozice jsou ovšem velmi překvapivé. Zatímco na druhém místě skončila ta nejklasičtější, misionářská, třetí nebezpečnou polohou je zase jedna z těch nejoblíbenějších, na koníčka. Také při ní může dojít k nehodě poměrně snadno. Stačí, když se žena sedící nahoře nakloní až příliš dozadu a může dostat penis do nepřirozeného úhlu, ze kterého již není návratu.

Na druhou stranu musí člověk brát výsledky studie trošku s nadhledem. Jedná se totiž o nejčastější sexuální polohy, a tak se dá trochu počítat s tím, že právě při nich vzejde nejvíce podobných úrazů. I přesto by si však měli pánové v těchto pozicích měli dávat od teď mnohem větší pozor.

Sdílejte článek
Štítky úraz Sex Penis sexuální polohy

Přečtěte si také