návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

Typy přátel, kterým je lepší se vyhnout. Poznáte, který kámoš vás jen zneužívá?

Mít kamarády je důležité. Je super, když se máte komu svěřit, zajít na procházku nebo si jen tak popovídat. Ale těmto typům kamarádů je lepší se vyhnout obloukem.
Vydáno: 17.04.2019
Přátelé ve filmu 2
Autor: NBC Přátelé ve filmu 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Přítel typu: Zneužívám tě

Tenhle přítel tady není pro nás, když se potřebujeme svěřit. Jenom posloucháme monolog o tom, jak se má on. Jeho moc nezajímá, jak to máme my. Nebo se možná zeptá, ale odpověď už moc neposlouchá nebo to zazdí dalším monologem. Jde mu vlastně o to, vyklopit na vás všechny své problémy. Zkrátka, vaše odpověď už ho moc nezajímá.

Přítel typu: Nevím, proč se kamarádíme

Snad každý má nějakého toho přítele ze střední nebo ze základky. Ale tehdy jste byli ještě děti a od té doby se toho hodně změnilo. Už jste každý někde jinde a zbylo jen takové to „kdysi jsme se bavili“. Jenomže zjistíte, že už si čím dál víc nemáte co říct a brzy vám dojde, že nemáte vůbec nic společného. Minulost je pryč.

Přítel typu: Jen když chci já

Znáte to. Termíny schůzek, časy, všechno za vás ten druhý naplánuje a pak už vám jen oznámí, v kolik hodin kam máte přijet. Div vám neřekne, co tam máte dělat. Většina z nás si to neuvědomí hned, ale takových kamarádů, kteří se s vámi budou bavit jenom tehdy, když to jim vyhovuje, má každý. Dokáže maskovat vlastní potřeby za to, že to přece chcete oba. Myslí jen na sebe a předpokládá, že všechno bude tak, jak to vyhovuje jemu/jí. Kdybyste tohoto člověka zrovna vážně potřebovali, pravděpodobně zrovna nebude mít čas.

Přítel typu: Vymlouvám se

Klidně vám bude psát, jak se uvidíte, jak mu chybíte a jak se musíte sejít. Ale pak jaksi skutek utekl. Těsně před schůzkou ji zruší, vymluví se, v horším případě mailem nebo esemeskou. Když se to stane jednou nebo dvakrát, je to ještě v pořádku. Ale když už je to úplně pokaždé, je tady něco špatně. Časem asi přestanete takového člověka zvát, protože s ním nic moc není. Jedinou věcí, na kterou se můžete spolehnout, je to, že se vždy na něco vymluví.

Divka popisuje, jak byla znásilněná

DĚSIVÉ: Dívka byla na párty zdrogována a znásilněna nejméně 10 muži. Kamarádka se jí celou dobu smála

Dívčí přátelství 7

GALERIE: 18 vtipných fotek, které ukazují, jak vypadá pravé dívčí přátelství. Holky, taky to tak máte?

Článek je zařazen v: vztahy , kamarádi , přátelství