Předčasné vyvrcholení trápí až 30 procent mužů
Autor: istock.com Předčasné vyvrcholení trápí až 30 procent mužů

Vědci vymysleli náplast na penis, která zabrání předčasné ejakulaci. Jak vůbec funguje?

Tamara F. . Publikováno: 06.01.2022
Díky nejnovější technologii se už muži nemusí bát předčasného vyvrcholení.

reklama

Na největším světovém veletrhu spotřební elektroniky Consumer Electronics Show v Las Vegas byla představena nositelná náplast navržená k zadržení předčasné ejakulace. Tvůrci ze společnosti Morari Medical uvedli, že by tato technologická pomůcka mohla vést k plnohodnotnějšímu a zdravějšímu sexuálnímu životu, a zároveň zvýšit mužům, kterých se tato problematika týká, sebevědomí.

Náplast zvaná Mor se před sexem nalepí mezi mužský šourek a konečník a po stisknutí tlačítka dokáže odstranit nutkání k vyvrcholení a prodloužit sexuální výkonnost. Jeff Bennett, generální ředitel a zakladatel společnosti, která pomůcku navrhla, uvedl, že předčasná ejakulace je nejčastější mužskou sexuální dysfunkcí, jenž trápí až 30 % mužů.

„Naším posláním je využít nejnovější a nejmodernější technologie k převzetí kontroly nad vyvrcholením, pomoci milionům mužům zvýšit sebevědomí a prožít zdravý a naplněný sexuální život,“ nechal se slyšet na veletrhu Bennett. Náplast se dá dokonce propojit s mobilní aplikací v telefonu, skrz ní dokáže uživatel ovládat zvýšení či snížení stimulace.

 

 

 

Jak mít dokonalý sex bez orgasmu? 1

ODHALENO: 5 tipů, jak mít dokonalý sex BEZ ORGASMU! Jak si dokážete užít i bez vyvrcholení?

Céline Centino (26)

GALERIE: Prsatá kráska je už roky single! Je prý tak sexy, že z ní mají muži strach

reklama