Vědci vymysleli náplast na penis, která zabrání předčasné ejakulaci. Jak vůbec funguje?

Díky nejnovější technologii se už muži nemusí bát předčasného vyvrcholení.

Na největším světovém veletrhu spotřební elektroniky Consumer Electronics Show v Las Vegas byla představena nositelná náplast navržená k zadržení předčasné ejakulace. Tvůrci ze společnosti Morari Medical uvedli, že by tato technologická pomůcka mohla vést k plnohodnotnějšímu a zdravějšímu sexuálnímu životu, a zároveň zvýšit mužům, kterých se tato problematika týká, sebevědomí.

Náplast zvaná Mor se před sexem nalepí mezi mužský šourek a konečník a po stisknutí tlačítka dokáže odstranit nutkání k vyvrcholení a prodloužit sexuální výkonnost. Jeff Bennett, generální ředitel a zakladatel společnosti, která pomůcku navrhla, uvedl, že předčasná ejakulace je nejčastější mužskou sexuální dysfunkcí, jenž trápí až 30 % mužů.

„Naším posláním je využít nejnovější a nejmodernější technologie k převzetí kontroly nad vyvrcholením, pomoci milionům mužům zvýšit sebevědomí a prožít zdravý a naplněný sexuální život,“ nechal se slyšet na veletrhu Bennett. Náplast se dá dokonce propojit s mobilní aplikací v telefonu, skrz ní dokáže uživatel ovládat zvýšení či snížení stimulace.


Přečtěte si také